Διαφήμιση

Μαύρη οθόνη στις εισερχόμενες κλήσεις

    Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

    • baxalo κατεβαζω το αρχειο που λες και μεσω twrp το φλασαρω ..σωστα? μιλα μου σαν να ειμαι...εξαχρονος :D :D και ενα τελευταιο εβαλα το ξυπνητηρι και δεν ξερω πως να σταματησω τον ηχο.παταω το εικονιδιο αλλα τιποτα.
    • χχαχα.. αστο να βαραει βρε.. χααχα
      το "φλασαρεις" οπως σου εγραψα. Install, κατω δεξια image, επιλεγεις το αρχειο persist που κατεβασες και επιλογη μετα το partition persist
      Δημοκρατία είναι 4 λύκοι και 1 πρόβατο να ψηφίζουν για φαγητό...
    • Διαφήμιση
    • λοιπον το φλασαρα αλλα..χειροτερεψε.τωρα βγαζει συνεχεια οταν ανοιγω οθονη να μην καλυπτω το ακουστικο και πρεπει να πατησω το πληκτρο τηε εντασης για να φυγει .λιγα πραγματα ηξερα θα τα ξεχασω και αυτα με την ξιαομι,..
    • εχεις επιλεγμενο το λειτουργια τσεπης?
      ρυθμισεις-οθονη κλειδωματος-λειτουργια τσεπης (τερμα κατω). αν ναι, βγαλτο και δοκιμασε.
      Δημοκρατία είναι 4 λύκοι και 1 πρόβατο να ψηφίζουν για φαγητό...
    • πανε και στο cit (πατησε πανω στον kernel απο τις πληροφοριες συσκευης πολλες φορες) και κανε το test στον proximity. οταν βαζεις επανω το χερι σου να δεις οτι αλλαζει απο 5 σε 0.
      μετα παλι απο το cit μεσα, πατησε επανω δεξια τις 3 τελειες και επελεγε calibratio proximity.
      στην επομενη εικονα πατας calibrate και μετα θα περνας 3-4 φορες το χερι σου πανω απο τον σενσορα, να δεις να αλλαζει 5 σε 0. θα σε γραψει success.
      Δημοκρατία είναι 4 λύκοι και 1 πρόβατο να ψηφίζουν για φαγητό...
    • Απο που κατεβάζω το αρχείο persist.img για να το redmi note 9 pro ώστε να το χρησιμοποιήσω με το fastbood mode?
      (Sorry απλά είμαι νέος στο forum)
      Thanks
    • Διαφήμιση
    • το εχω ανεβασει σε προηγουμενο ποστ. ειναι για την global εκδοση ομως, εσυ ποια εχεις? την ΕΕΑ? δε ξερω αν ειναι ιδιο.
      ΕΔΩ

      εχεις ξεκλειδωσει τον bootloader? αν οχι δε κανεις τιποτα ακομα. πρωτα πρεπει αυτος να ξεκλειδωσει και μετα προχωρας σε οτιδηποτε θες να πειραζεις, αλλαξεις στο κινητο σου. αν δε γνωριζεις τι ειναι αυτο κτλ κανε πρωτα ενα διαβασμα. εχεις καιρο ουτος ή αλλος. το ξεκλειδωμα θελει 168ωρες ;)
      Δημοκρατία είναι 4 λύκοι και 1 πρόβατο να ψηφίζουν για φαγητό...
    • Χαχα τώρα που βρισκόμαστε σε καραντίνα έχουμε αρκετό χρόνο ακόμη...
      Που θα πάει, μέχρι να τελειώσει το lockdown θα τον ξεκλειδώσω ;)
      Την Ευρωπαϊκή έκδοση έχω(δες το συνημμένο)
      Αύριο κιόλας θα έχω custom Rom στο Redmi note 9 pro
      Σε ευχαριστω
      :) ^^ ;)
      Images
      • Screenshot_2021-01-02-23-53-17-363_com.android.settings.jpg

        301,73 kB, 1.080×2.400, viewed 46 times
    • αυριο ξεκλειδωνεις? ειχες κανει ηδη την διαδικασια?
      Δημοκρατία είναι 4 λύκοι και 1 πρόβατο να ψηφίζουν για φαγητό...
    • Οχι δεν έκανα κάτι ακόμη, διαβάζω οδηγούς κτλπ.
      Αύριο θα δοκιμάσω το ξεκλείδωμα του bootloader και όλα τα υπόλοιπα.
      Όσον αφορά την εγγύηση αν ξεκλειδώσει ο bootloader?
      Μπορεί να ξαναπεραστεί η stock Rom και να κλειδώσει ο bootloader ώστε αν χρειαστεί να βρίσκεται ακόμη στην εγγύηση?
    • Διαφήμιση
    • χαχαχα.. επειδη ειπες οτι αυριο θα εχεις custom rom :)
      δε διαβασες το παραπανω μυνημα καλα :) το ξεκλειδωμα θελει 168 ωρες να περασουν. 7 μερες. :)
      κλειδωμα μπορει να γινει ανα πασα στιγμη. αλλα το αφηνουμε παντα ανοιχτω για να μπορουμε να επεμβουμε σε περιπτωση προβληματος σε καποια εγκατασταση. για ασφαλεια με λιγα λογια.
      για την εγγυηση ειναι 50 50 αν παει σε service με ξεκλειδωτο bootloader
      Δημοκρατία είναι 4 λύκοι και 1 πρόβατο να ψηφίζουν για φαγητό...