Διαφήμιση

Redmi Note 8 Pro - brick μετά από αναβάθμιση

    Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

    • Τι είναι αυτό το χάλι με αυτή την εταιρεία... Τόσες συσκευές της έχουν μπλοκάρει μετά από επίσημη αναβάθμιση και δεν στρώνουν χωρίς να φλασαρεις.... Από μένα χι για πάντα. Είναι αναξιόπιστοι και απαράδεκτοι με σταθερές Ρομ να αναβαθμιζεις και να μπρικαρουν οι συσκευές τους.... Θα προτιμήσω κάποια σοβαρή εταιρεία......οχι τους ξεφτίλες
      ... Εσείς λέτε για επαναφορά και wipe και εμένα μπαίνει μόνο σε φαστ μπουτ
    • Διαφήμιση
    • Είναι οι MTK επεξεργαστές που δυσκολεύουν ακόμα περισσότερο τη κατάσταση.
      Αλλά.εχεις δίκιο, πολλές συσκευές και μια βιασύνη στην έκδοση roms χωρίς να υπάρχει ο απαραίτητος έλεγχος...
    • Redmi Note 8 Pro - brick μετά από αναβάθμιση

      Το ίδιο έκαναν και στο Α3 όταν έδωσαν το android 11, το πιο σημαντικό όταν έχεις xiaomi ποτέ δεν αναβαθμίζεις την συσκευή σου πριν διαβάσεις αν η αναβάθμιση είναι οκ.

      Στάλθηκε από το Mi A3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    • Παιδιά εγώ έχω xiaomi από το πρώτο της κινητό με τα κόκκινα πλήκτρα κάτω και είχα πάρει όλες της τις σειρές μέχρι το 2018 αλλά βαρέθηκα πια μια το ρικοβερι μια η Ρομ αν είναι κινεζική η ευρωπαϊκή και τώρα με σταθερές Ρομ να χαλάει στην αναβάθμιση η συσκευή..... Και το εύλογο ερώτημα αν είναι εκτως εγγύηση ποιος πληρώνει την ζημιά;;; έχει παραγίνει με την ανοχή των καταναλωτών πρέπει να τιμωρηθούν όλοι αυτοί που παίζουν παιχνίδια εις βαρών μας... Εγω πλήρωνα και εδώ συνδρομή για χρονια και σε κάποια site που ασχολιόταν με xiaomi δωρεές έδινα κάτι λίγα αλλα παράγινε πια... Και σε πόσα κινητά αναγκάστηκα να τα φτιαχνω εγώ ψάχνοντας και, φλασαροντας γιατί τους πρότεινα να τα πάρουν εγώ... Πλέον δεν θα ξανα προτείνω την συγκεκριμένη εταιρεία