Διαφήμιση

ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ REARRANGE APPLICATIONS ΣΕ MI NOTE 10 LITE

Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

  • ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ REARRANGE APPLICATIONS ΣΕ MI NOTE 10 LITE

    Καλησπέρα,

    Έχω το mi note 10 lite εδώ και 2μήνες περίπου.
    Μου έχει κάνει αυτό το πρόβλημα 5 φορές.
    Στο ξαφνικό είτε μετά απο ανοιγόκλεισμα είτε μετά από απλό άνοιγμα με αποτύπωμα είτε και όταν το κρατάω..πάει και μου χαλάει την δίαταξη στα εικονίδια.
    Τα πάει όπου ναναι. σε άλλες σελίδες..τα μετακινεί σχεδόν όλα αλλού για αλλού.
    Στην αρχή νόμιζα ότι έγινε με το SHAKE..το απενεργοποίησα να μην πιάνει..ΠΑΛΙ το ξανά έκανε.
    Έπιτα απενεργοποίησα και το FILL CELLS of unistalled apps..και πάλι το έκανε.
    Μετά έβαλα LOCK ΗΟΜΕ SCREEN LAYOUT..πάλι το ξανα έκανε. ΠΑΝΤΑ σε άκυρες στιγμές.
    Τελευταία φορά πριν λίγο που πήγα να το ξεκλειδώσω και ξαφνικά έγραψε κάτι για πολύ λίγο την ώρα που ξεκλείδωνε και άναψε και πάλι ήταν τα εικονίδια αλλα νταλλων.
    Googlara να δω τι φταίει..ή αν έχει συμβεί σε κάποιον άλλο..μόνο ένα πόστ είδα πριν κανα μήνα που και αυτό έμεινε αναπάντητο.
    Μπορεί κάποιος να βοηθήσει? ειναι εντελως εκνευριστικό.
    Σας ευχαριστώ.
  • Καπως κανει η βλκια και τα ανακατευει.
    Το ειδα και σε αλλα τοπικ στο εξωτερικο απλα κανεις δεν εχει απαντησει γτ το κανει και πως να το αποφυγεις.
    Ειναι εντελως εκνευριστικο να στα χαλαει ολα και να καθεσαι να τα φτιαχνεις παλι..
    χαλαει τα παντα apss/widgets ολα.
  • Διαφήμιση
  • Ο/H Gargadoun έγραψε:

    Καλησπέρα,

    Έχω το mi note 10 lite εδώ και 2μήνες περίπου.
    Μου έχει κάνει αυτό το πρόβλημα 5 φορές.
    Στο ξαφνικό είτε μετά απο ανοιγόκλεισμα είτε μετά από απλό άνοιγμα με αποτύπωμα είτε και όταν το κρατάω..πάει και μου χαλάει την δίαταξη στα εικονίδια.
    Τα πάει όπου ναναι. σε άλλες σελίδες..τα μετακινεί σχεδόν όλα αλλού για αλλού.
    Στην αρχή νόμιζα ότι έγινε με το SHAKE..το απενεργοποίησα να μην πιάνει..ΠΑΛΙ το ξανά έκανε.
    Έπιτα απενεργοποίησα και το FILL CELLS of unistalled apps..και πάλι το έκανε.
    Μετά έβαλα LOCK ΗΟΜΕ SCREEN LAYOUT..πάλι το ξανα έκανε. ΠΑΝΤΑ σε άκυρες στιγμές.
    Τελευταία φορά πριν λίγο που πήγα να το ξεκλειδώσω και ξαφνικά έγραψε κάτι για πολύ λίγο την ώρα που ξεκλείδωνε και άναψε και πάλι ήταν τα εικονίδια αλλα νταλλων.
    Googlara να δω τι φταίει..ή αν έχει συμβεί σε κάποιον άλλο..μόνο ένα πόστ είδα πριν κανα μήνα που και αυτό έμεινε αναπάντητο.
    Μπορεί κάποιος να βοηθήσει? ειναι εντελως εκνευριστικό.
    Σας ευχαριστώ.

    εχεις δοκιμάσει να απενεργοποιήσεις την λειτουργία τσέπης;γιατί σε φίλο με άσχετη βέβαια ρομ το έλυσε το πρόβλημα ....!!!!!δες και μήπως.!!!!! :?:
    Ηλίας