Διαφήμιση

Poco X3 NFC: Ώρα να αρχίζω να το σκαλίζω...

    Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

    • Ο/H ptoube έγραψε:

      Ύστερα από πολύ προσεκτικό ψάξιμο της συσκευής ανακάλυψα ότι στο σημείο που εμφανίζεται το κουμπί της σίγασης υπάρχει μια μικρή σκόνη κάτω από το screen protector... Θα το πάω για αλλαγή και θα σας πω. Πάντως με σβηστή την οθόνη δε έχει πρόβλημα στους κλίσεις
      Λοιπόν, μπροσπάθησα να αφαιρέσω το σκουπιδάκι αλλά κατάφερα να το μετακινήσω μονο σε άλλο σημείο..... Το πρόβλημα δε σταμάτησε παρόλο που πια δεν είναι στο μικρόφωνο...... Θα πάω για αφαίρεση του scrron protect για να δω..... Υπάρχει περίπτωση να φταίει και το chost screen effect που λένε.....

      Τώρα κατάφερα και πέρασα το twrp τελικά.
      Θέλω να ρωτήσω αν ενεργοποιήσω το ota θα παίρνει αυτόματα τις νέες xtrv?

      Ευχαριστώ
    • Επίσης με το πέρασμα της xtrv περίμενα ότι θα μπορούσα να κάνω record calls. Μου εμφανίζει στα settings την επιλογή και την ενεργοποίηση αλλά δεν εμφανίζει κουμπί record κατά τη διάρκεια της κλίσης. Αν το βάλω στο αυτόματο για κάποιους αριθμός επίσης δεν ηχογραφεί και ο φάκελος με τους ηχογραφήσεις μένει κενός.... Στο ίδιο τηλέφωνο που έχει ο κουμπάρος μου και του πέρασα την ίδια ρομ δουλεύουν όλα μια χαρά!
    • Το βρήκα... Είχε μείνει εγκατεστημένος και ο dialer της Google με αποτέλεσμα να μην αφήνει την ηχογράφηση ούτε στον dialer της miui! Μόλις τον έβγαλα εντελώς όλα γίναν όπως έπρεπε
    • Διαφήμιση