Διαφήμιση

POCO M3

    Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

    • Ο/H topmar έγραψε:

      Μόλις το παρήγγειλα κι εγώ, σε μαύρο, από Banggood.... Για να δούμε τι θα γίνει με αυτό.... Σημειώνω ότι θα αντικαταστήσει το Redmi Note 6 Pro 3/32GB του παιδιού....

      Στάλθηκε από το Mi 9 Lite μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
      Καλησπέρα, σήμερα επιτέλους μετά από 25 ημέρες, απεστάλη η παραγγελία μου!!

      Αναμονή παραλαβής λοιπόν για νεότερα και εντυπώσεις.

      Στάλθηκε από το Mi 9 Lite μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
      Xiaomi POCO X5 Pro 5G 8/256GB (Global HyperOS)
    • Διαφήμιση
    • Ηρθε Και Εμενα Απο bangood παραγγελεια 31/12 εφυγε 1/1 με eu prioty line παρελαβα σημερα το πρωι απο ACS Σφαιρα το bangood πολυ καλο τηλ. για τα λεφτα που εδωσα 112ευρο με τα μεταφορικα και κουπονι απο kimobil να φανταστητε αλαξε ενα redmy note prime 2 που ειχα 5 χροννια τωρα !!! :)
    • Ο/H cabdik έγραψε:

      εγω παντως απο το Aliexpress POCO STORE, παραγγελια 28/11/20 ακομα δεν εχει εμφανιστει, ανοιξα dispute και μου επεστρεψαν τα χρηματα..!! τωρα αν ερθει καποια στιγμη ......μεγεια μου το μετα-Χριστουγεννιατικο δωρο....!!!!!!
      εν συνεχεια......, και αφου περιμενα αρκετα μηπως εμφανιστει κατι..., δεν πηγαινε αλλο!! βρηκα κουπονακι και χτυπησα τελικα ενα RN9S 6/128 Global Version με 154€..!!

      Τελικα .....αυτο που συνειδητοποιω, μετα απο αρκετο ψαξιμο και μπερδεμα με τα τοσα μοντελα που κυκλοφορουν και βγαινουν καθε βδομαδα, εξακολουθω και δυσκολευομαι να αντικαταστησω το REDMI PRO με εναν ιδιανικο αντικαταστατη στα ιδια χρηματα που ειχα παρει το REDMI PRO. για να βρω αντιστοιχο μοντελο σημερα, πρεπει να παω σε 2πλασια τιμη (απο τα 175€ που εκανε....!!). δυστυχως εχουν ακριβυνει τα κινητα, με χαμηλοτερης ποιοτητας υλικα....!!!!! τι να πεις......????
    • Βρε παιδιά το λέτε κάποιοι .. τι ήταν το pro??
      Ένα κινητό με mtk cpu (φτηνό δλδ) μέτριας απόδοσης .
      Μια πολύ μέτρια οθόνη , αμολεντ μεν αλλά φτηνή ( όλο σημάδια άφηνε χρήσης)
      Μπαταρία καμιά σχέση με τα κινητά της σειράς , δες RN3PRO.
      Γενικα ένα μέτριο κινητό.
      Ότι κ να πάρεις τώρα είναι πολύ ανώτερο σίγουρα.


    • Ο/H geoanto555 έγραψε:

      Βρε παιδιά το λέτε κάποιοι .. τι ήταν το pro??
      Ένα κινητό με mtk cpu (φτηνό δλδ) μέτριας απόδοσης .
      Μια πολύ μέτρια οθόνη , αμολεντ μεν αλλά φτηνή ( όλο σημάδια άφηνε χρήσης)
      Μπαταρία καμιά σχέση με τα κινητά της σειράς , δες RN3PRO.
      Γενικα ένα μέτριο κινητό.
      Ότι κ να πάρεις τώρα είναι πολύ ανώτερο σίγουρα.
      δεν συμφωνω καθολου μαζι σου. και δεν συμφωνω γιατι τα δινεις ολα αυτα τα χαρακτηριστικα "υποτιμητικα".

      ολα αυτα που λες..., σε αυτην την κατηγορια τιμης που επαιξε το PRO, ηταν ολα πλεονεκτηματα. και μην ξεχνας οτι μιλαμε για 5 χρονια πισω...!!!

      Ο "φθηνος" 10πυρηνος ΜΤΚ δεν σερνεται πουθενα ακομα και σημερα.
      OLED οθονη, ακομα και σημερα, μονο σε SAMSUNG θα βρεις σε τετοια κατηγορια.
      μετρια οθονη? Διαφωνω.. .σε σχεση με οποιαδηποτε IPS, της Ιδιας κατηγοριας, της εποχης, ειχε/εχει πολυ καλυτερα χρωματα και μαυρο...!!!! Σημαδια..??? δεν εχω δει ποτε, εδω και 4++ χρονια που το δουλευω...!

      και στην διαχειριση μπαταριας, μπορει να ειναι λιγο χειροτερο λογω CPU + οθονης αλλα ολα εχουν τα κοστη τους..! και δεν ηταν και τοοοοσο μεγαλη η διαφορα....!!





      σιγουρα 5 χρονια μετα....., ο,τι και να παρεις θα ειναι ανωτερο γιατι η τεχνολογια τρεχει και εξελισσεται. ομως μιλαω ΑΝΑΛΟΓΙΚΑ και οχι ΣΥΓΚΡΙΤΙΚΑ....!!!
    • Διαφήμιση
    • Αν και εκτός θέματος ....
      OffTopic


      είχα και το pro και το 3.
      Στο pro ο επεξεργαστής έκλαιγε σε κάθε "αγγαρεία... "
      Μπαταρία δεν σου λέω... όπως και τα note 4 μετά από 1 + χρόνο ήταν για αλλαγή
      Υποστήριξη? Ασε...
      Για οθόνη να μην πω... έχω αλλάξει ήδη πάνω 4-5 και με πολύ μεγάλο κόστος.
      Τουλάχιστον άλλα 10τα πετάξανε λόγο κόστους αλλαγής.
      Κάμερα;;; Στα 10 τουλάχιστον τα 5 είχαν θέμα με την δεύτερη
      Ανταλλακτικό;;; χαχα αστείο με πατέντες και παντρέματα , θα σου πει ο @GR_Macedon
      Κατασκευαστικά ναι , ηταν ένα πολύ καλό κινητό δε μπορώ να πω σίγουρα καλύτερο από το 3 - 4 αλλά μέχρι εκεί..

      Καλά κάνεις και στηρίζεις - έχεις την γνώμη σου σαν κάτοχος του κινητού..
      Εγώ περνάω λίγο από το "κάτοχος" και πάω κάπου αλλού..


      Αυτά όμως γιατί είμαστε εκτός θέματος.


    • Ο/H geoanto555 έγραψε:

      Αν και εκτός θέματος ....
      OffTopic


      είχα και το pro και το 3.
      Στο pro ο επεξεργαστής έκλαιγε σε κάθε "αγγαρεία... "
      Μπαταρία δεν σου λέω... όπως και τα note 4 μετά από 1 + χρόνο ήταν για αλλαγή
      Υποστήριξη? Ασε...
      Για οθόνη να μην πω... έχω αλλάξει ήδη πάνω 4-5 και με πολύ μεγάλο κόστος.
      Τουλάχιστον άλλα 10τα πετάξανε λόγο κόστους αλλαγής.
      Κάμερα;;; Στα 10 τουλάχιστον τα 5 είχαν θέμα με την δεύτερη
      Ανταλλακτικό;;; χαχα αστείο με πατέντες και παντρέματα , θα σου πει ο @GR_Macedon
      Κατασκευαστικά ναι , ηταν ένα πολύ καλό κινητό δε μπορώ να πω σίγουρα καλύτερο από το 3 - 4 αλλά μέχρι εκεί..

      Καλά κάνεις και στηρίζεις - έχεις την γνώμη σου σαν κάτοχος του κινητού..
      Εγώ περνάω λίγο από το "κάτοχος" και πάω κάπου αλλού..


      Αυτά όμως γιατί είμαστε εκτός θέματος.
      απο ολα αυτα, δεν μου εχει παρουσιασει ΚΑΝΕΝΑ τετοιο θεμα, γι αυτο και το εκθειαζω.

      ΟΜΩΣ... επειδη ειμαστε εκτος θεματος ...Εχεις απολυτο δικιο... το παραταμε... δεν εχει νοημα για τοσο παλιο κινητο..!


      ΟΝ ΤΟΠΙΚ. παρατηρω οτι το POCO M3 ειχε τιμη 129$ στην B.F...! και τωρα εχει και ακομα λιγοτερο με κατι κουπονακια...!! Προσοχη παντως σε οσους θελουν να το παρουν βγαινει/βγηκε το που ειναι το ιδιο και με NFC
    • Ευτυχης (???....θα δειξει...) κατοχος ενος RN 9S πλεον, θα ευχηθω καλη συνεχεια σε αυτο το νημα που ανοιξα, αλλα δεν ηταν γραφτο να ειμαι κατοχος Μ3..!!
    • Καλησπέρα, μόλις παρήγγειλα το 2ο Poco M3 4GB/128GB για μένα, σαν κινητό ανάγκης..... Τελική τιμή 121€ με κουπόνι από Banggood.

      Στάλθηκε από το Mi 9 Lite μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
      Xiaomi POCO X5 Pro 5G 8/256GB (Global HyperOS)
    • Διαφήμιση
    • Χαίρεται.
      Έχω μια ερώτηση για εξυπηρέτηση ενός φίλου που απέκτησε σήμερα το ΤΦ.
      Ποια ρύθμιση χρειάζεται ώστε όταν έρχεται ειδοποίηση από την κάμερα της Xiaomi να ακούγεται και ήχος ειδοποίησης.
      Ευχαριστώ εκ των προτέρων για την βοήθεια