Διαφήμιση

Redmi note 9 pro (6Gb/64GB) και LTE B20

    Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

    • Redmi note 9 pro (6Gb/64GB) και LTE B20

      Καλησπέρα κι από εμένα. Σήμερα μου ήρθε μετά από αναμονή πολλών ημερών το Redmi Note 9 Pro (6Gb/64Gb) από ελληνικό κατάστημα (για λόγους διαφήμισης δεν το αναφέρω).
      Κάνοντας ένα check με το IMEI (IMEI CHECK - Free Online IMEI Number Checker | IMEI.info) διαπιστώνω ότι δεν φαίνεται να έχει LTE B20.
      Στο: nt-4g-lte-bands μου βγάζει ότι έχει την Β20.
      Mπήκα στο επίσημο site της xiaomi (imei) να δω αν έχω global version και μου γράφει ότι έχω official international version.
      Στο επίσημο site της Ελλάδας γράφει ότι έχει την B20.
      Τελικά την έχει ή όχι; Ήδη έπαθα την πρώτη φρίκη...
      Αν δεν την έχει επειδή δεν έχω ανοίξει ακόμα τη συσκευασία σκέφτομαι να κάνω χρήση το doa γιατί επειδή δουλεύω αρκετά δεδομένα μου χρειάζεται.
      Μπορεί κάποιος να μου πει ποιο site από τα 2 παραπάνω είναι αξιόπιστο; (IMEI CHECK - Free Online IMEI Number Checker | IMEI.info ή nt-4g-lte-bands)
    • κι εγω που τσεκαρω και στα 2 site που εδωσες το δικο μου, στο ενα λεει οτι εχει και στο αλλο οχι.. :)
      καλα. στο imei.info λεει οτι δεν εχει και υπερυθρες, ενω εχει.. καλα παμε. χαχαχ

      edit: δε νομιζω να εχεις θεμα με την συχνοτητα. international κι εμενα.. 4g κανονικα και σε μερικα σημεια ειδα και 4g+
      china version δε παιζει το κινητο αυτο, δε κυκλοφορει εκει. να μη σε παρω στο λαιμο μου, αλλα 99% δε θα εχεις θεμα..
      Δημοκρατία είναι 4 λύκοι και 1 πρόβατο να ψηφίζουν για φαγητό...
    • Διαφήμιση
    • απο ελλαδα, ελληνικη αντιπροσωπια.. εχει κανονικα οπως ανέφερα παραπανω..

      Δημοκρατία είναι 4 λύκοι και 1 πρόβατο να ψηφίζουν για φαγητό...
    • Βάση του gsmarena (όσο μπορεί να θεωρηθεί αξιόπιστο αυτό) μόνο το 9 pro max και το 9 pro Ινδίας δεν υποστηρίζουν την 20 μπάντα του 4g.
      Τα δικά μας (9s curtana και 9 pro joyeuse) δείχνει πως την έχουν.
      Προσωπικά και εγώ έχω σχεδόν παντού 4g
    • Και εγώ έχω παρατηρήσει καλύτερο 4G σε σχέση με το κινέζικο Redmi Note 4X που είχα πριν και δεν είχε την 800άρα. Και είδα και 4G+ σε κάποια φάση..