Διαφήμιση

Αλλαγή σε xtrv η όχι ?

    Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

    • kai me es xplorer kai me rootxplorer tpt apla den yparxei tpt :( ζηταω δικαιοματα ροοτ και δεν μου δινει σε κανενα file manager .
      ενω το magisk εχει δοσει ροοτ στην εφαρμογή. εχω σαλταρι παιδια , οσο δεν βγαζω ακρη τοσο με πισμονη να βρω τι φτεει , τι σκατα μπορει να κανω λαθοσ εγω αφου εσυσ εχετε ροοτ . :(
    • τρέξε το script και κατέβασε τον total commander. Τσεκαρε και μέσα από το magisk ότι πήρε δικαιώματα root.
      κατεβασε και το termux. τρεξτο και γραψε su, δωσε δικαιωματα root που θα ρωτησει και μετα γραψε mount -o remount,rw /
      στειλε screenshot απο το αποτελεσμα.
      Δημοκρατία είναι 4 λύκοι και 1 πρόβατο να ψηφίζουν για φαγητό...
    • thn εντολη την ετρεξα σε περιβάλλον ρεκοβερι στον τερμιναλ και μετα απο εγκατάσταση του σκριπ και πριν αλλα τπτ ενώ ολα λένε επιτυχείς.

      θα δοκιμάσω και αυτα που μου λεσ μολισ τωρα και θα ενημερώσω. σε ευχαριστω πολυ που βοηθασ φιλε μου .

      εντομεταξη χτεσ καταφερα κατι, επιδι ειχα δοκιμασει τα παντα το μονο που μπορουσα να σκευτο ηταν οτι έφταιγε το orange fox και περασα TWRP ΕΤΡΕΞΑ ΣΚΡΙΠΤ ΕΤΡΕΞΑ ΤΗΝ ΕΝΤΟΛΗ και ολα κομπλε οπως γινοταν και στον φοχ , ομως η διαφορα ηταν οτι σε περιβαλον ανδροιδ μεσο του x-plore manager καταφερα και εσβησα το νετφλιχ και τον μαμα browser. ολα φενοντε κομπλε απο χτεσ που εβαλα twrp recovery apla to es explorer μονο δεν εχει ροοτ.
      εκανα τωρα και αυτα που μου ειπεσ και το αποτελεσμα ειναι αυτο . Screenshot by Lightshot
    • Διαφήμιση
    • άρα είναι rw το system. Είσαι κομπλέ. Αλλά άλλαξε manager γιατί τζάμπα παιδευεσαι μάλλον.
      Δημοκρατία είναι 4 λύκοι και 1 πρόβατο να ψηφίζουν για φαγητό...