Διαφήμιση

Πρόβλημα με το Update MIUI12

    Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

    • Πρόβλημα με το Update MIUI12

      Καλησπέρα σας,έχω ένα πρόβλημα (έτσι θεωρώ εγώ δηλαδή)έκανα τώρα το πρωί το Update του MIUI12 (κάτοχος Redmi Note 9S) αφού. Έγινε το update υπάρχουν κάποια features συγκεκριμένα αυτό που σέρνεις από πάνω δεξιά γωνία προς τα κάτω για να ανοίξει ένα νέο μενού (όπως του iPhone) εμένα δεν μου λειτουργεί
      Επίσης από πριν κάνω το update το messenger που έβαλε κάποια εφε κλπ δεν μου λειτουργούν όπως σε άλλους (το διέγραψα και το ξανά κατέβασα αρκετές φορές μέχρι και από apk το κατέβασα αλλά και πάλι τίποτα)
      Ένα άλλο που παρατήρησα με το MIUI12 ήταν ότι η φωτεινότητα πρέπει να έχασε λίγο (δηλαδή στο σημείο που το είχα και έβλεπα μια χαρά μέσα στο σπίτι τώρα είναι αρκετά σκοτεινό)
      Τέλος σε κάποια εφαρμογές είναι σαν να "καίει" τα χρώματα δεν ξέρω αν μπορώ να σας δώσω να καταλάβετε ακριβώς τι εννοώ
      Αν μπορώ θα σας ανεβάσω φωτογραφίες

      Αν μπορεί κάποιος να βοηθήσει
      Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων!

      * Αυτό με το Facebook ισχύει και για το messenger και για το Instagram (δεν ξέρω αν μπορείτε να καταλάβετε αυτό το "σκοτείνιασμα)
    • Αν δεν το έχεις κάνει ήδη βάλε ένα default theme και δοκίμασε οι.
      Το συρτάρι θέλει ρύθμιση για να ανοίγει όπως παλιά. Έχει νέα κόλπα τώρα...
    • Διαφήμιση
    • Default θέμα έχω βάλει και έχω αλλάξει κιόλας από αυτό που μου έβαλε από μόνο του όταν κατέβασα το update αλλά πάλι τα ίδια τα άλλα που είπες δεν κατάλαβα