Διαφήμιση

xiaomi note 8T αποριες

    Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

    • xiaomi note 8T αποριες

      Καλησπερες στην ομάδα με πρώτο ποστ
      Κατοχος xiaomi 8Τ έχω τα παρακατω θέματα

      Δεν πιάνει συνέχεια το δακτυλικο αποτυπωμα, το έχω αφήσει για να ανοίγει από σβηστή οθόνη,δλδ δεν το έχω σκαναρει για lock
      Πριν μια εβδομάδα κατέβασα κάποια αρχεία ,από browser ,και συνεχίζει να δείχνει την ουρά κάποιες φορές
      Ο ήχος στην ομιλία θα ήθελα να είναι λίγο καλύτερος
      Η μπαταρία τέρας και με τη γρήγορη φόρτιση είναι τέλειο
      Για gcam δεν έχω ασχοληθεί ακόμη,
      Αν ενεργοποιήσω το nfc ,υπάρχει κίνδυνος υποκλοπής;δλδ κάποιος να κάνει αγορές μέσω του nfc χωρίς να το ξέρω;
      ευχαριστώ εκ των προτέρων για τις απαντήσεις
      Images
      • Screenshot_2020-10-27-21-18-29-957_com.android.settings.jpg

        286,08 kB, 1.080×2.340, viewed 88 times
      • Screenshot_2020-10-27-21-05-44-288_org.mozilla.firefox.jpg

        590,84 kB, 1.080×2.340, viewed 98 times
    • Καλωσόρισες και πάλι στην παρέα μας.

      Διέγραψε το αποτύπωμα που έβαλες και όρισε κάποιο νέο.
      Φρόντισε όταν ορίζεις ένα αποτύπωμα να βάζεις το δάχτυλο σε πολλές διαφορετικές γωνίες για να έχει καλύτερα δείγματα και να ξεκλειδώνει πιο γρήγορα.

      Δεν υπάρχει περίπτωση υποκλοπής από το ΝFC εκτός αν κάποιος πλησιάσει την συσκευή σου πολύ κοντά με κάποιο POS και σου κάνει χρέωση.
      Καλλό είναι να απενεργοποιείς το NFC από τους διακόπτες που υπάρχουν στην συρόμενη μπάρα, και να το ενεργοποιείς όταν χρειάζεται να το χρησιμοποιήσεις.

      Να χαίρεσαι την συσκευή σου, και όταν σου έρθει ειδοποίηση για αναβάθμιση, μπορείς να προχωρήσεις στην αναβάθμιση σε MIUI 12. :thumbsup:
      Γίνε και εσύ εύκολα V.I.P μέλος !



      ή επέλεξε να κάνεις μία δωρεά
      Δωρεά προς την κοινότητα (Donation)
    • Καλησπερα στο φόρουμ
      Ευχαριστώ για την άμεση απαντηση
      Αλλά πάλι ειμαι μπερδεμένος
      Το δακτυλικό αποτύπωμα δεν του έχω περάσει scan,το έχω αφήσει έτσι για να ανοίγει από κλειστό ,και δε πιανει συνέχεια ,δεν θέλω να του βάλω σκαναρισμα ,προς το παρόν
      Κατά δεύτερο η 2η εικόνα που είναι και το πιο εκνευριστικο ,η ουρά αυτών που έχω κατεβάσει γιατί εμφανίζετε συχνά πυκνά;Τώρα έκανα απενεργοποίηση ειδοποιήσεων από τον browser αλλά πάλι δε το καταλαβαινω
      Αυτά τα δύο προς το παρόν
      Ευχαριστώ εκ των προτέρων και χρόνια πολλά λόγω της ημέρας

      Προερχόμενος απο note 5A 2/16 2χρονων με θέμα τον περιορισμένο χώρο και το ότι έχει χαλάσει η υποδοχή που φορτίζει ,κάτι πρέπει να γίνει με τα καλώδια ,ώστε να βγουν με γωνίες πχ
    • Διαφήμιση
    • Ο/H konsta έγραψε:

      η ουρά αυτών που έχω κατεβάσει γιατί εμφανίζετε συχνά πυκνά;
      Μπορεί να έχουν μείνει σε εκκρεμότητα τα αρχεία για κατέβασμα επειδή ο Browser έχει χάσει την άδεια να ανοίγει και να αποθηκεύει αρχεία στον εσωτερικό χώρο της συσκευής.

      Δοκίμασες και με άλλον Browser να κατεβάσεις τα ίδια αρχεία και σου κάνει το ίδιο ? ;)
      Γίνε και εσύ εύκολα V.I.P μέλος !



      ή επέλεξε να κάνεις μία δωρεά
      Δωρεά προς την κοινότητα (Donation)
    • Ο/H MIUI_ART έγραψε:

      Ο/H konsta έγραψε:

      η ουρά αυτών που έχω κατεβάσει γιατί εμφανίζετε συχνά πυκνά;
      Μπορεί να έχουν μείνει σε εκκρεμότητα τα αρχεία για κατέβασμα επειδή ο Browser έχει χάσει την άδεια να ανοίγει και να αποθηκεύει αρχεία στον εσωτερικό χώρο της συσκευής.
      Δοκίμασες και με άλλον Browser να κατεβάσεις τα ίδια αρχεία και σου κάνει το ίδιο ? ;)
      Να ευχαριστήσω για άλλη μια φορά για τη γρήγορη απάντηση ,τα αρχεία κατέβηκαν ,απ' τον ίδιο browser
      Αλλά γιατί το βγάζει ;Έκανα απενεργοποίηση ειδοποίησεων μπας και λυθει αλλά ελπίζω να μη χάνω και τπτ με αυτή την επιλογή ,
      Επίσης αυτό με το δακτυλικό αποτύπωμα είναι φυσικό εφόσων δεν του έχω περάσει scan?Κάποιες φορές δεν πιάνει
      Να ευχαριστήσω και πάλι για τον χρόνο