Διαφήμιση

Καλημερα παιδια προβλημα.

    Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

    • Καλημερα παιδια προβλημα.

      χθες το βραδυ εχασα την συσκευη μου note7. εννοειται ειναι απενεργοποιημενη απο εκεινη τη στιγμη. Εικονες και επαφες τις εχω βρει μεσω e mail. υπαρχει καποιος τροπος να βρω και αρχεια που εχω κατεβασει πχ χαρτες διαδρομων κλπ ? Μπηκα στο mi acount αλλα δεν τα ειχα σημειωσει κωδικους κλπ. προσπαθω να κανω επαναφορα τηλεφωνου αποκαταστασης για να μπω. μου εστειλε κωδικο για να μπω αλλα μου ζηταει κι αλλα που δεν γνωριζω :( Υπαρχει καποιος να με βοηθησει τηλεφωνικα ? δεν το εχω πολυ με τα φορουμ. πρωτη φορα γραφω κι αυτο μετα απο πολυ κοπο. Ευχαριστω εκ των προτερων για το χρονο σας.
    • Μπορείς να ανακτήσεις ότι γίνεται συγχρονισμό με κάποιον λογαριασμό (google, mi account, άλλο)

      Από εκεί και πέρα για κάρτες ΟΑΣΑ πχ, αν έχεις των κωδικό της κάρτας με εκ νέου σύνδεση στην εφαρμογή θα εμφανιστεί η κάρτα σου διαφορετικά θα πρέπει να πας σε κάποιο ταμείο να βρουν τα στοιχεία σου (αν γίνεται φυσικά).

      Ομοίως και σε άλλες παρόμοιες εφαρμογές.

      Για το mi account δεν κατάλαβα τι ακριβώς θες να κάνεις...σου στέλνω ΠΜ (προσωπικό μήνυμα)