Διαφήμιση

WIFI CALLING

    Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

    • ζητησα φωτό απο τις πληροφορίες μη τυχον είχες απο λάθος δοκιμαστική έκδοση λογισμικού. δεν βλέπω κάτι τέτοιο. το να ζητάει κάθε μέρα σημαίνει ότι κάτι δεν δουλεύει σωστά ή ότι είχες κάποια δοκιμαστική έκδοση.
      αυτό πάντως που χάνει wifi 2-3 φορές μέχρι να μείνει σταθερό εκεί που πρέπει το παθαίνει και μένα και νόμιζα ότι είμαι ο μόνος.

      ως έσχατη λύση θα σου έλεγα να κάνεις φορμάτ στο τηλέφωνο και να περάσεις ξανά το λογισμικο της συσκευής στην πλήρη δημόσια έκδοση. μπορείς να πειραματιστείς με κάτι τέτοιο; οι οδηγλιες που υπάρχουν στο φόρουμ είναι αρκετά απλές, αν τα ακολουθήσεις πιστά δεν θα υπάρξει πρόβλημα.
      πάντως εγώ δεν εχω θέμα με το vowifi. δεν είναι όλη μέρα συνδεδεμένο βέβαια, αλλά είναι ενεργό σαν υπηρεσία.
    • Ο/H horrendous έγραψε:

      ζητησα φωτό απο τις πληροφορίες μη τυχον είχες απο λάθος δοκιμαστική έκδοση λογισμικού. δεν βλέπω κάτι τέτοιο. το να ζητάει κάθε μέρα σημαίνει ότι κάτι δεν δουλεύει σωστά ή ότι είχες κάποια δοκιμαστική έκδοση.
      αυτό πάντως που χάνει wifi 2-3 φορές μέχρι να μείνει σταθερό εκεί που πρέπει το παθαίνει και μένα και νόμιζα ότι είμαι ο μόνος.

      ως έσχατη λύση θα σου έλεγα να κάνεις φορμάτ στο τηλέφωνο και να περάσεις ξανά το λογισμικο της συσκευής στην πλήρη δημόσια έκδοση. μπορείς να πειραματιστείς με κάτι τέτοιο; οι οδηγλιες που υπάρχουν στο φόρουμ είναι αρκετά απλές, αν τα ακολουθήσεις πιστά δεν θα υπάρξει πρόβλημα.
      πάντως εγώ δεν εχω θέμα με το vowifi. δεν είναι όλη μέρα συνδεδεμένο βέβαια, αλλά είναι ενεργό σαν υπηρεσία.

      Με τα screenshot που έδειξε, δεν βλέπω να έχει την beta. Η ποιο πρόσφατη σταθερή Ευρωπαϊκή ROM είναι η 11.0.11.0.PCXEUXM. Και εγώ έχω Cosmote και ενεργή την υπηρεσία WiFi Calling στην ίδια συσκευή. Δεν έχω θέμα εγώ. Αλλά ούτε και αυτός θα είχε θέμα. Απλά η Cosmote δεν μπαίνει στον κόπο να διορθώσει το πρόβλημα. Μου θυμίζει κάπως την Voda του οποίου επί 9 μήνες, όσες φορές και αν δήλωσα βλάβη γιατί σχεδόν όλα τα streaming services κάνανε buffering κάθε 0.5 δευτερόλεπτα, δεν έκαναν τίποτα. "Δεν έχει θέμα το δίκτυό μας!".
    • Σε mi max 2 δουλευει καπως το wifi calling???
      Bρισκω σαν επιλογη το:

      ΔΕΔΟΜΕΝΑ ΚΙΝΗΤΗΣ ΤΗΛΕΦΩΝΙΑΣ
      Να επιτρεπεται στην συσκευηη χρηση δεδομενων κινητης τηλεφωνιας

      που ειναι disabled by default.
      Αυτο ειναι? Ευχαριστω!
    • Διαφήμιση