Διαφήμιση

Ερωτησεις για το XIAOMI MI3

>> ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ VIP Μελών (Παρασκευή 14/01/2022) !!! <<

Έγινε η διανομή για της νέας MIUI 13 XTRV-22.1.13 ROM για 13 συσκευές (Σε Εξέλιξη).
    Θα δώσουμε και νέες ROM μόλις έχουμε Source από το Xiaomi.eu

Ενδεχομένως να υπάρχουν BUGs τα οποία θα διορθωθούν σταδιακά στις επόμενες εκδόσεις.

Σας Ευχαριστούμε για την υποστήριξή σας !!!

• Ερωτησεις για το XIAOMI MI3

Καλημερα σας,
      ειμαι καινουργιος στον χωρο της συγκεκριμενης συσκευης.Περιμενω μεχρι 15/3 να μ φερουνε ενα ΜΙ3 απο κινα και ηθελα να ρωτησω τα εξης:
      1)Ποια ειναι η καλυτερη εκδοση λογισμικου και πως την περναω αυτη(αν υπαρχει καποιος οδηγος) για να εχω και ελληνικα αλλα και google play??
      2)Θελω να βαλω μεμβρανη προστασιας οθονης και να παρω και μια θηκη flip over.Ποια ειναι τα πιο ποιοτικα και απο που μπορω να τα παρω??
      3)Ελπιζω να μην μετανιωσω το οτι δινω το samsung galaxy s3 και παω στο συγκεκριμενο κινητο
      ευχαριστω εκ των προτερων.
    • Καλωσόρισες στην παρέα μας ... :thumbsup:

Φυσικά θα βάλεις την τελευταία 4.2.28 version που έχει ότι ζητάς. Κάτω κάτω έχει οδηγίες εγκατάστασης (Link), και θα επιλέξεις την WCDMA Version ROM.
      Στο e-bay μπορείς να βρείς ότι θέλεις από μεμβράνες και θήκες.
      Αν και είναι υποκειμενικό για τον καθένα, νομίζω πως δεν υπάρχει περίπτωση να μετανιώσεις. :thumbup:
      Γίνε και εσύ εύκολα V.I.P μέλος !

ή επέλεξε να κάνεις μία δωρεά
      Δωρεά προς την κοινότητα (Donation)
    • σε ευχαριστω για την απαντηση σου.Το λινκ που μου δινεις με βγαζει καπου οπου λεει file not found.kανω κατι λαθος???
      εχω ακουσει διθυραμβους για το κινητο και η αληθεια ειναι οτι εχω αγωνια να το πιασω στα χερια μου.ελπιζω να αξιζει τον κοπο οπως λες...παντως και για το samsung galaxy s3 μου λεγανε τα καλυτερα αλλα μετα απο 1 χρονο συμβιωσεις δεν μπορω να πω οτι εμεινα τρομερα ικανοποιημενος...την ποιοτητα του iphone σαν συσκευη,την σταθεροτητα τοτυ λογισμικου (ελλειψη lag)και την αποκριση στο touch screen δεν την φτανει με τιποτα.ελπιζω εδω να ειναι καλυτερα τα πραγματα!!
    • Διαφήμιση
    • αλλη μια ερωτηση σε παρακαλω...τι διαφορα εχουν οι επισημες απο τις ανεπισημες ρομ???υπερτερτει η μια εναντι της αλλης???και επισης ειδα οτι εκτος απο το google store υπαρχει και ενα της xiaomi δεν θυμαμαι πως λεγεται αξιζει τον κοπο αυτο???ευχαριστω.
      Υ.Γ Παραγγειλα ηδη ενα ασπρο μεχρι της 15/3 θα το εχω στα χερια μου.Ο θεος βοηθος.