Διαφήμιση

επισκευη οθονης κινητου

    Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

    • επισκευη οθονης κινητου

      Χαιρεται παιδες
      Μου επεσε το κινητο και μαυρισε η οθονη. Δεν φαινεται σπασμενη και φαινομενικα δεν εχει κανενα προβλημα αλλα δεν ανταποκρινεται.
      Οταν παταω το κουμπι να αναψει η οθονη δεν αναβει, ουτε οταν βαζω το δαχτυλικο αποτυπωμα, με την διαφορα οτι τοτε ακουγεται οτι ξεκλειδωνει η οθονη, απλως δεν αναβει.
      Οταν με παιρνουν χτυπαει κανονικα αλλα και παλι, δεν αναβει η οθονη, απλως μαυριλα.
      Προφανως εχει προβλημα η οθονη, ξερετε κανεναν καλο τεχνικο στην Αθηνα που μπορει να μου το σωσει?
      Ευχαριστω.
    • Καλημερα φίλε μου. Υπάρχουν πλέον διάφορες επιλογές οθόνης. Υπάρχει και tft ποιότητα που κοστίζει περίπου 30€ + τοποθέτηση αλλά δεν στην προτείνω. Μια αντίστοιχη της γνήσιας που είχα πάρει και εγώ στοίχησε 65€ χωρίς πλαίσιο . Κράτησα το δικό μου καθώς δεν είχε το παραμικρό. +30€ περίπου για την τοποθέτηση... Αν αλλάξεις και μπαταρία που το προτείνω γιατί φαντάζομαι κοντεύει 2ετια το κινητό σου θα πας κοντά στο 120€ σύνολο. Έχω ένα μαγαζί στη γειτονιά μου που θα στο φτιάξει. Λόγω κανονων της κοινότητας δεν μπορώ να στο δώσω εδώ... Στείλε μου pm και στο δίνω εκεί... Ελπίζω να βοήθησα....