Διαφήμιση

Αξίζει η αγορά του;;;

    Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

    • Αξίζει η αγορά του;;;

      Καλημέρα παίδες.
      Σκέφτομαι να πάρω την έκδοση 6/64 από σκρουτζομαγαζο αυτές τις μέρες. Αλλά διαβάζω για διάφορα προβλήματα και κολλάω.
      1) Βασικά υπάρχει το πρόβλημα με τις ειδοποιήσεις. Υπάρχει οριστική λύση με την Best WiFi Keeper εφαρμογή ή όχι;
      2) Επίσης το gps που για έμενα είναι βασικό στη δουλειά, δουλεύει στην εντέλεια με τους google maps;
      3) Πρόβλημα με την αναγνώριση κλήσεων υπάρχει μόνο στη vodafone αλλά και σε αυτή έφτιαξε με update;
      4) Η οθόνη στον ήλιο φαίνεται;
      5) Bluetooth σε αυτοκίνητο δουλεύει σωστά; Επίσης με ανοιχτό bluetooth kai wifi se 2.4gb, έχει πρόβλημα στην ταχύτητα του ίντερνετ;
      Επίσης εσείς που το έχετε ήδη αν υπάρχει και κάποιο άλλο πρόβλημα παρακαλώ γράψτε το. Θα βοηθήσετε αφάνταστα όλους εμάς που θέλουμε να το αγοράσουμε!
      Ευχαριστώ!!!
    • Γεια σου φίλε,

      Το κινητό το εχω περίπου ένα μήνα.
      Δεν είχα κάποιο πρόβλημα από τα παραπάνω που ανέφερες.
      Η οθόνη επίσης μια χαρά φαινεται, τωρα αν εισαι και με γυαλιά ηλίου και με ντάλα ήλιο ναι μπορεί να δυσκολευτείς λιγο, αλλά αυτό το παθαίνεις κ με άλλες συσκευές.
      Το bluetooth το έχω πάντα ανοικτό και δεν είχα θεμα με την ταχύτητα του ίντερνετ.

      Το μόνο πρόβλημα που υπάρχει είναι με ακουστικά που υποστηρίζουν Aptx tws+ (σαν τα creative outlier air που έχω), όπου δεν συνδυάζεται σωστά η μεταβολή έντασης του κινητού με τα ακουστικά. Στην περίπτωσή μου, αν πας να αλλάξεις ένταση από τα ακουστικά αλλάζουν ξεχωριστά, δηλαδή το δεξί δυναμώνει μόνο του και το αριστερό χαμηλώνει μόνο του. Χοντρό bug κατ'εμέ και έχω ήδη κάνει και bug report 5-6 φορές.
    • ουτε εγω εχω παρατηρησει καποιο θεμα απο τα παραπανω ερωτηματα σου..
      μια ερωτηση. επειδη ειπες απο σκρουτζομαγαζο.. για πια εκδοση αναφερεσαι? γιατι PRO εχει ευρωπαικο εχει και ινδικο.
      καλυτερα να το διευκρινίσεις με το μαγαζι αυτο.. το ευρωπαικο ειναι το JOYEUSE. το ινδικο εχω μπερδευτει γιατι πολλοι το αναφερουν CURTANA, αλλα ετσι ειναι το 9s και οχι το PRO. οπως και να εχει η ευρωπαικη εκδοση ειναι η JOYEUSE. :)
      Δημοκρατία είναι 4 λύκοι και 1 πρόβατο να ψηφίζουν για φαγητό...
    • Διαφήμιση