Διαφήμιση

Redmi Note 9s πρόβλημα στις κλήσεις

    Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

    • Ο/H geoanto555 έγραψε:

      Ξεκλειδωστε bootloader για αρχή αν δεν το έχετε κάνει.
      Μετά θα περάσετε εκ νέου το μόντεμ και βλέπουμε.
      Ευχαριστώ πολύ για το tip! Ελπίζω ειλικρινά να βοηθήσει κάποιον χρήστη σε παρόμοια με εμένα κατάσταση.

      Προσωπικά ωστόσο ούτε ήξερα ούτε με ενδιαφέρει να μάθω τι είναι ο bootloader ειδικά όταν μιλάμε για μία τόσο θεμελιώδη λειτουργία όπως η τηλεφωνική κλήση. Αυτό το πράγμα έπρεπε να δουλέυει με το που ανοίγει κανείς το κουτί.

      Final update: Πριν 15 μέρες και ύστερα από μήνες συνομιλιών με το κατάστημα (και ειλικρινά λίγο πριν χρησιμοποιήσω ένδικα μέσα) μου επέστρεψαν τα χρήματα μου. Δεν θέλω να είμαι απόλυτος και να ισχυριστώ ότι δεν ξαναπαίρνω Xiaomi αλλά πραγματικά ντροπή τους το συγκεκριμένο. Αυτά τα πράγματα δεν θα έπρεπε να συμβαίνουν.

      Αχρείαστη πληροφορία και ενδεχομένως κακώς το γράφω εδώ αλλά εδώ και 1 εβδομάδα αγόρασα το iPhone SE 2020. Έχει ησυχάσει το κεφάλι μου. Κάνει τα ΠΑΝΤΑ, τα κάνει σφαίρα και τα κάνει ΣΩΣΤΑ. Αυτά. Ζητήστε τα χρήματα σας πίσω όσοι έχετε το Redmi Note 9s. Φαίνεται να είναι by design ελαττωματικό.

      Over & out.