Διαφήμιση

Δεν εμφανίζονται έγκαιρα ειδοποιήσεις όταν είναι κλειδωμένο το κινητο

>> ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ VIP Μελών!!! <<

Tρέχουσα ενημέρωση 20.9.24 (25/09/2020 13:30)

Έγινε η διανομή των νέων 20.9.24 ROM για τις 15 συνολικά συσκευές...

Θα καθυστερήσει η ROM για τα davinci, phoenix, tucana καθώς δοκιμάζονται στο Android 11

Λόγω αργίας στην Κίνα, οι επόμενες ROM θα γίνουν διαθέσιμες από τις 15/16 Οκτώβρη

>> Ευχαριστούμε για την υποστήριξή σας <<
    *** Xiaomi Miui Hellas Team ***

• Δεν εμφανίζονται έγκαιρα ειδοποιήσεις όταν είναι κλειδωμένο το κινητο

Καλησπερα! Αγορά πριν μια εβδομάδα το xiaomi redmi note 9 pro και αυτό που έχω παρατηρήσει είναι ότι όταν είναι κλειδωμένο το κινητο , δεν μου έρχονται έγκαιρα οι ειδοποιήσεις.
      μονο σε περίπτωση που το ξεκλειδώσω , τότε έρχονται μαζεμενες οι ειδοποιήσεις.εχω κοιταξει κάποιες ρυθμίσεις μπαταρίας , ασφαλείας και οθόνης αλλά ακόμη δεν έχω καταφέρει κάτι. Αν μπορούσε κάποιος να αναφέρει πιο ειδικά τι να κοιτάξω , θα το εκτιμούσα!
    • Διαφήμιση
    • και σε εμενα το ιδιο. οταν ξεκλειδωνεις πεταγοντε καμια 2-3 ειδοποιησεις.. ισως να φταιει το deep sleep.. με ποια εκδοση εισαι? την official ή περασεις την ελληνικη απο εδω?
      Δημοκρατία είναι 4 λύκοι και 1 πρόβατο να ψηφίζουν για φαγητό...
    • Διαφήμιση

Σε ποιες ειδοποιήσεις αναφέρεσαι; Σε κάποια συγκεκριμένη εφαρμογή ή γενικά;
      Στο ίδιο κινητό είχα πρόβλημα με τις ειδοποιήσεις των email. Μόλις αντικατεστησα το BlueMail με το AquaMail οι ειδοποιήσεις έρχονται κανονικά ενώ πριν είχα το ίδιο πρόβλημα με σένα.
      Όλες οι υπόλοιπες ειδοποιήσεις έρχονται κανονικά.
      Global ή Eu Rom φοράει η συσκευή σου;

Sent from my Redmi Note 9 Pro using Tapatalk
    • Διαφήμιση

Έχεις ενεργοποιήσει τις ειδοποιήσεις σε κάθε εφαρμογή ξεχωριστά υποθέτω.
      Δοκίμασε να απενεργοποιησεις τις ειδοποιήσεις και μετά να τις ενεργοποιήσεις ξανά γιατί έχω παρατηρησει να γίνεται και αυτό.
      Σε messenger και Viber που χρησιμοποιώ μια χαρά έρχονται οι ειδοποιήσεις χωρίς κανένα πρόβλημα.

Sent from my Redmi Note 9 Pro using Tapatalk
    • Διαφήμιση