Διαφήμιση

Mi 8 κλειδωμένο

    Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

    • Δυστυχώς είναι αρκετά δύσκολο να βρεις ιδιοκτήτη χαμένης συσκευής...εκτός και τύχη και έχει βάλει μήνυμα απώλειας στην οθόνη κλειδώματος, λίγοι το κάνουν όμως :(
    • Ο/H derveni έγραψε:

      @Babbiomi Αυτό που έγραψε ότι σε άλλα forum ( ειδικά για iPhone ) τα κρατάνε για την πάρτη τους, σε πληροφορώ ότι δεν γίνεται ούτε σε χώρα της Αφρικής και αυτό σου το λέω μετά γνώσεως, ούτε 1 στο 1.000.000 όσων αφορά ανευρευσεις είμαι σε υπηρεσία της Κεντρικής Ελλάδας και έχω βρει προσωπικά και iPhone & Samsung αλλά και πάρα πολλά xiaomi και όλα αυτά με αποδείξεις τον μελών του forum.
      Ο οδηγός μου περί ανεύρεσης συσκευής έχω ζητήσει ο ίδιος να κατέβει από εδώ. Αλλά έχω την αίσθηση ότι τα παιδιά εδώ έχουν κάνει οδηγό για χαμένες συσκευές.
      Δίχως να θέλω να αναφέρω που το διάβασα (οι πρώτες αναζητήσεις του google) αλλά διαβάζοντας και πολλά ποστ σου εδώ μέσα, κατάλαβα ότι μιλούσα στο σωστό άτομο. Σε ευχαριστώ για τις συμβουλές. Ακόμη μου παραμένει η απορία τι εννοούσες σε προηγούμενο σου μήνυμα το οποίο παρέθεσα σε bold (σε προηγούμενη απάντηση).

      Όσον αφορά το κατέβασμα του οδηγού, μόλις μπήκα εδώ και δεν μπορώ να κρίνω, κρίμα όμως που δεν υπάρχει κάτι αντίστοιχο (διάβασα 20κατι σελίδες απο τις 30 του νήματος, αν μου ξέφυγε ο νέος οδηγός παρακαλώ να μου τον στείλετε).
    • @Babbiomi Δυστυχώς δεν μπορώ να σε βοηθήσω περισσότερο εδώ μπαίνω αραιά και παρακολουθώ θέματα με την κλοπή και την απώλεια της συσκευής, αλλά αν βρήκες τον οδηγό μου αλλού και τον διαβάσεις πιστεύω θα σε βοηθήσει,σου επαναλαμβάνω ότι έχω την εντύπωση ότι υπάρχει και εδώ οδηγός για την κλοπή αλλά δεν ξέρω ποια είναι τα στατιστικά του στοιχεία ως προς την ανεύρεση, καλή τύχη λοιπόν χρόνια πολλά και καλή χρονιά.
    • Διαφήμιση