Διαφήμιση

Πρόβλημα με την φόρτιση

    Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

    • Πρόβλημα με την φόρτιση

      Καλησπέρα! Δεν ξέρω αν το θέμα ήδη υπάρχει κάπου,μιας και σχετικά νέος εδώ,θα σας πω το θέμα μου αν μπορείτε να βοηθήσετε!
      Έχω αρκετό καιρό που το κινητό το βάζω για φόρτιση και μετά βγαίνει...κάποιος φορές μάλιστα δείχνει ότι φορτίζει αλλά πολύ αργά!! :|
      Τώρα ας πούμε,δοκίμασα 3 καινούριους adapters και 3 καλώδια και τίποτα...έδειχνε ότι φορτίζει και δεν ανέβαινε πάνω απ'ο το 20!
      Τώρα το έχω συνδεδεμένο στον υπολογιστή εδώ και αρκετή ώρα και ανέβηκε μόλις 1% :thumbdown:
      Ή κάτι φταίει από το κινητό ή δεν κάνω εγώ κάτι σωστά! :whistling:
      Κάποια βράδια που το αφήνω,το πρωί έχω στάνταρ από 19-20%...δεν ξέρω τι κόλλημα έχει φάει με αυτά τα νούμερα... :huh:
      Επίσης...επειδή έχει πέσει αρκετές φορές...η οθόνη έχει φύγει από την θέση της...γιατί μου είπε κάποιος ότι μπορεί να φταίει το βύσμα να έχει φύγει από την θέση του...
      Ευχαριστώ εκ των προτέρων... :)
    • Πρόβλημα με την φόρτιση

      Στην πλακέτα φόρτισης νομίζω είναι το πρόβλημα. Αν πουν και άλλοι το ίδιο σε κατάστημα επιδιορθώσεις κινητών το πας.

      Στάλθηκε από το MI 8 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    • Πρόβλημα με την φόρτιση

      Μπαταρία έχεις αλλάξει ποτέ; Μήπως αυτή που έβαλες δεν είναι καλής ποιότητας; Εάν δεν έχεις αλλάξει, μάλλον η μπαταρία είναι.
      Εάν έχει φύγει η οθόνη από την θέση της μάλλον έχει ξεκινήσει και φουσκώνει και η μπαταρία. Μην το χρησιμοποιείς και άλλαξε μπαταρία επειγόντως.
    • Διαφήμιση