Διαφήμιση

αλλαγή μπαταρίας Redmi Note 4

    Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

    • αλλαγή μπαταρίας Redmi Note 4

      Καλησπέρα σε ολους ,

      εχω την συσκευη Redmi Note 4 με 8 πυρηνο επεξεργαστη , 4gb RAM και 64 μνημη .

      παρηγγειλα νεα μπαταρια και συγκεκριμενα απο εδω hamzatel.gr/el/%CE%BC%CF%80%CE…-note-4-bn41-4100mah-bulk ΒΝ41
      η οποια δεν κουμπωνει κανονικα οπως η μαμισια η οποια ειναι ΒΝ43 ( τα δοντακια ειναι πιο μεγαλα απο της κανονικης μπαταριας )
      Το πιεσα και φαινομενικα κανει μια επαφη , αλλα δεν κανει το κλικ , δεν εφαρμοζει καλα οπως η κανονικη .
      Το βαζω να φορτιζει , αναβοσβηνει κοκκινο το λαμπακι και το αφηνω αρκετη ωρα . Το κινητο ομως δεν ανοιγει ...

      μου κανει εντυπωση γιατι ακομα και χωρις μπαταρια οταν ειναι στην φορτιση ανοιγε

      με την παλια μπαταρια λειτουργει κανονικα

      μου κανει επισης εντυπωση που δεν βρισκω αλλον με το ιδιο προβλημα
    • Η μπαταρία σου είναι bn43 γιατί παραγγειλες bn41 που είναι για άλλο κινητό;
      Λογικό που σου κάνει αυτά


    • δεν εχεις αδικο

      δεν το ανοιξα για να το τσεκαρω απο πριν και εμπιστευτηκα οτι ελεγε συμβατη με το Redmi Note 4 ενω την BN43 την ειχε θεωρητικα για Redmi Note 4X
    • Διαφήμιση
    • Η διαφορά ειναι στον MTK επεξεργαστη.
      Υπάρχει δλδ redmi note 4 snapdragon και mtk.
      Εσυ θα πρεπει να βρεις για το snap δλδ bn43