Διαφήμιση

προβλημα με ειδοποιησεις αλλα και android auto

    Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

    • Με την android 10 το εχει προεγκατεστημενο μεσα στο κινητο! Προσπαθησες να μπεις στις ρυθμισεις του android auto μηπως χρειαζεται να κανεις καποια ρυθμιση??
      Mi 11 pro
    • Δυστυχώς τίποτα, εξακολουθεί να αφαιρείται σαν built in application στο google store, με μοναδικές δυνατότητες uninstall και update (δεν ξέρω αν είναι έτσι και στους υπόλοιπους κατόχους κινητού με android 10 version) και αν το πρόβλημα προκύπτει από εκει
    • Οχι εννοω οταν πας να το συνδεσεις με το αυτοκίνητο... Αν μπορεις να μπεις μεσα απο το android-auto να δεις τις ρυθμισεις του...αυτο που μπορεις να κανεις για αρχη ειναι uninstall update. Κ να δεις αν δουλευει ετσι...
      Mi 11 pro
    • Διαφήμιση
    • Δυστυχως δεν το κατάφερα,αν υπάρχει και άλλος κάτοχος κάποιου xiaomi με android 10 και miui 11, με πρόβλημα στο android auto, ευπρόσδεκτη οποιαδήποτε βοηθεια
    • Ο/H YellowalexB έγραψε:

      Καλησπερα και από μένα, νέος στο φόρουμ αλλά κάτοχος xiaomi redmi note 9 pro, προκάτοχος xiaomi redmi note 3 pro και 5 pro, με κανένα δεν είχα θέμα με το android auto.Με το νέο τώρα κινητό έχω και δεν μπορώ όσα και αν δοκίμασα να το συνδέσω.Να υποθέσω δεν υπάρχει τελικά λύση ε?Εμενα είναι έκδοση miui 11 android 10, έχει υποτίθεται στις εφαρμογές του playstore το android auto αλλά στο κινητό μέσα δεν φαίνεται πουθενά.Το βρίσκω μόνο απτή λίστα των εφαρμογών playstore με μοναδική επιλογή uninstall η update.

      Ούτε με apk μπόρεσα να το εγκαταστήσω, εγκαθίσταται και μετά δεν φαίνεται πάλι πουθενά και έχω δοκιμάσει όλες τις πιθανές λύσεις.Οταν το συνδέσω στο αμάξι απλά αναβοσβηνει και το κινητό και η οθόνη του αυτοκινήτου και υποτίθεται προσπαθεί να συνδεθει
      Μία από τα ίδια και στο δικό μου κινητό mi note 10, βλέπω την εφαρμογή στο playstore αλλά πουθενά στο κινητό
    • Παιδες σε android 10 ειναι προεγκατεστημενη η εφαρμογη. Μολις συνδεσετε το κινητο στο αυτοκιμητο τρεχει αυτοματα.... Δεν ξερω γιατι δεν την εμφανιζει σαν εικονίδιο. Μαλλον στην Ελλάδα η google δεν την εχει κανει διαθεσιμη.
      Mi 11 pro