Διαφήμιση

Xiaomi mi 9 Ελληνικο Hard Reset προόβλημα

    Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

    • Xiaomi mi 9 Ελληνικο Hard Reset προόβλημα

      Καλησπέρα ομάδα . Αρχικά έχω xiaomi Mi 9 αγορασμένο από Kaizer shop . Σήμερα κλειδώθηκε το κινητό και με ανάγκασε για να αποκτησω ξανά πρόσβαση να κάνω reset και έχασα όλα μ τα αρχεία.
      Υπάρχει περίπτωση κάπως να τα ανακτήσω ?

      Ευχαριστώ εκ των προτέρων
    • Xiaomi mi 9 Ελληνικο Hard Reset προόβλημα

      Αν μιλάμε για φωτογραφίες θα επανέλθουν μόνο αν τις είχες να συγχρονίζουν με το google foto ή mi cloud. Για τις επαφές μέσω gmail ή mi cloud. Τα άλλα αρχεία ξέχασε τα. Όσο αφορά τις εφαρμογές μέσω του mi cloud θα σε ζητήσει επαναφορά της συσκευής αν και εγώ προτιμώ σε επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων να τις κατεβάζω από το play store.

      Στάλθηκε από το MI 8 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    • Διαφήμιση
    • Xiaomi mi 9 Ελληνικο Hard Reset προόβλημα

      Αν δεν τα συγχρονιζες σε mi cloud ή google foto τα έχασες. Άφησε ενεργό τον συγχρονισμό λογαριασμών ίσως κάτι επανέλθει. Όπως επίσης πήγαινε στην εφαρμογή google foto σύρε προς τα κάτω ίσως να συγχρονισε.
      Αλλιως δοκίμασε εφαρμογές τύπου recova μπας αν και δεν το πιστεύω.

      Στάλθηκε από το MI 8 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    • @markymark πριν προχωρήσεις σε fr γιατί δεν έκανες μία ερώτηση για το είδος του κλειδώματος που είχες (λογικά θα ήταν κάτι βουνό για εσένα αλλά κάτι απλό για τούς υπόλοιπους) και να τα είχες γλιτώσει όλα αυτά; Έφτιαξες λογαριασμό μόνο και μόνο για να μπεις να κάνεις την ερώτηση και θα ξανά εμφανιστείς στο επόμενο πρόβλημα. Αν δε σου κάνει κόπο γράψε τι πρόβλημα είχες μήπως και εμφανιστεί και σε άλλο χρήστη.