Διαφήμιση

[Miui 11 20.2.27] Διανομή των νέων βελτιωμένων MIUI 11 - XTRV ROM για 25 συσκευές

    • Σε εξέλιξη
    • ROM
    • Xiaomi
    • Miui Dev

    Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

    • Γειά σας παιδιά.
      Προσπαθώ να κάνω εγκατάσταση του magisk σε dipper με την xtrv αλλά μου γυρνάει σε bootloader και δεν ανοίγει. Ξέρετε πως μπορώ να φλασαρω το magisk? Έχω δοκιμάσει διάφορες εκδόσεις magisk καθώς και αυτήν που γίνεται αυτόματα μεταφορά στη συσκευή μετά την εγκατάσταση της xtrv.
    • Ο/H vitriolis2003 έγραψε:

      Ο/H amavroudis έγραψε:

      Κανονικά μιλάς αν σε πάρει ή πάρεις κάποιον και σε αποδοχή αναμονής κλήσης έχεις πρόβλημα;
      Μια λειτουργεί το μικρόφωνο σου και μια όχι; Περίεργα πράγματα...
      Για μπες στο cit και δες αν λειτουργούν σωστά τα μικρόφωνα σου.
      Παιδιά μπήκα στο cit και δουλεύει κανονικά το μικρόφωνο

      Στάλθηκε από το MI 9 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

      Ο/H NasDriver έγραψε:

      Δεν είναι θέμα μικροφώνου, ίσως την ώρα που έρχεται η δεύτερη κλήση, να ανοίγει η οθόνη και να πατιέται στο μάγουλο το αναμονή της πρώτης κλήσης (καθαρά υπόθεση αυτό)

      Δες εάν με ακουστικά σου κάνει το ίδιο...
      Με Bluetooth μιλάω, ξέχασα να το αναφέρω...

      Στάλθηκε από το MI 9 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    • [Miui 11 20.2.27] Διανομή των νέων βελτιωμένων MIUI 11 - XTRV ROM για 25 συσκευές

      Εδώ ένα crash log από Whyred στον διακόπτη wifi..

      java.lang.RuntimeException: Error receiving broadcast Intent { act=com.qualcomm.qti.net.wifi.WIFI_DISCONNECT_IN_PROGRESS flg=0x4000011 } in com.quicinc.cne.CNE$2@8dd026a
      at android.app.LoadedApk$ReceiverDispatcher$Args.lambda$getRunnable$0(Unknown Source:206)
      at android.app.-$$Lambda$LoadedApk$ReceiverDispatcher$Args$_BumDX2UKsnxLVrE6UJsJZkotuA.run(Unknown Source:2)
      at android.os.Handler.handleCallback(Unknown Source:2)
      at android.os.Handler.dispatchMessage(Unknown Source:4)
      at android.os.Looper.loop(Unknown Source:208)
      at android.os.HandlerThread.run(Unknown Source:28)
      Caused by: java.lang.NullPointerException: Attempt to invoke virtual method 'boolean com.quicinc.cne.CNE$ImsConnectionStateListener.getIMSRegisteredonIWLAN()' on a null object reference
      at com.quicinc.cne.CNE$IMSRegistrationTracker.getIMSRegisteredonIWLAN(CNE.java:1433)
      at com.quicinc.cne.CNE$2.onReceive(CNE.java:1481)
      at android.app.LoadedApk$ReceiverDispatcher$Args.lambda$getRunnable$0(Unknown Source:118)
      ... 5 more
    • Διαφήμιση