Διαφήμιση

mi2s παραγγελεια απο merimobiles

    Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

    • mi2s παραγγελεια απο merimobiles

      Oλα καλα με την παραγγελεια το σαιτ 100% αξιοπιστο το κινητο ηρθε σε 10 μερες,να σημειωσω οτι ζητησα δευτερη μπαταρια και τελικα δεν μου την εστειλαν ηταν θεμα της μεταφορικης που δεν επετρεπε 2 μπαταριες και οι τυποι με αποζημιωσαν κανονικα.Ειμαι ευχαριστημενος με το κινητο και τις δυνατοτητες του απλα εχω μια απορια αν ξερει κανεις.Τι πρεπει να κανω για να κατεβαζω πχ θεματα απο την χιαομι γιατι παταω ληψη και δεν κανει τιποτα εκανα καμια μαλακια?Επισης οταν παω να κανω ενεργοποιηση του λογαριασμου στην χιαομι παλι δεν κανει τιποτα απλα παταω και δεν κανει τιποτα.Κανεις καμια ιδεα?Επισης τις αναβαθμισεις καθε βδομαδα πρεπει να τις κανω υποχρεωτικα?Ειναι σαν τα λαπτοπ η δεν πεζει θεμα?Σορρυ ειμαι αρχαριος και δεν ξερω.
    • Είσαι συνδεδεμένος σε wifi/3g data όταν πας να κατεβάσεις τα θέματα;
      Όσο για τις ενημερώσεις δεν είναι απαραίτητο να τις κάνεις, το τηλέφωνο θα λειτουργεί κανονικά απλά προτείνεται καθώς περιέχουν διορθώσεις σε προβλήματα που μπορεί να έχει η εκάστοτε έκδοση, ή προσθέτουν καινούρια χαρακτηριστικά.
      Graphic Designer & Web Developer: www.lonewulf.eu
    • Διαφήμιση