Διαφήμιση

Με bluetooth Χάνω τους ήχους

    Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

    • Με bluetooth Χάνω τους ήχους

      Καλησπέρα. Αφού έκανα την αναβάθμιση στο miui11 από κει και μετά όταν
      συνδέω το bluetooth ακουστικό μου δεν έχω καθόλου ήχους ειδοποιήσων και sms από
      το τηλέφωνο παρά μόνο τον ήχο κλήσης. Πριν την αναβάθμιση όταν συνέδεα
      το bluetooth ακουστικό οι ήχοι ειδοποιήσεων χαμήλωναν περίπου κατά 20 με
      25%. Εγώ φυσικά θέλω να εξακολουθώ να έχω ήχους ειδοποιήσεων ανεξάρτητα
      εάν το bluetooth ακουστικό είναι συνδεδεμένο. Κάποια ιδέα?
      Ευχαριστώ προκαταβολικά.
      Παραθέτω και ένα screenshot της έκδοσης miui
    • Χωρίς να μπορούμε να αποκλείσουμε την πιθανότητα κάποιου bug, δοκίμασε να απενεργοποιήσεις τις ειδοποιήσεις από όλες τις εφαρμογές που σε ενδιαφέρουν > reboot > ενεργοποίηση εκ νέου...
    • Ευχαριστώ για την απάντησή σου αλλά δυστυχώς.........Και εγώ πιστεύω ότι είναι κάποιο bug ή ότι κάτι δεν πήγε καλά με το update.Έχω αρχίσει να ετοιμάζομαι ψυχολογικά για εργοστασιακή επαναφορά (48 εφαρμογές θέλουν username και password) ;(
      Θερμή παράκληση εάν μπορεί κάποιος με το ίδιο τηλέφωνο ας δοκιμάσει για να μας πει εάν έχει το ίδιο πρόβλημα.Έχω τεστάρει δύο διαφορετικά bluetoooth.Plantronics m90 και huawei am61.
      Ευχαριστώ για το χρόνο σας.
    • Διαφήμιση
    • Ο/H paspas έγραψε:

      Στη λίστα των Bluetooth συσκευών, δίπλα από τη συσκευή που θέλεις πατάς στο βελάκι. Ανοίγει καρτέλα και απενεργοποιείς τον ήχο πολυμέσων.
      Ευχαριστώ για την απάντησή σου άλλα έτσι δεν θα ακούω πολυμέσα από whatsup zello κλπ από το ακουστικό αλλα μόνο από το μεγάφωνο του κινητού......Από ότι φαίνεται είναι γενικό το κακό ο αδερφός μου έχει huawei και ένας φίλος samsung και έχουν το ίδιο πρόβλημα ύστερα από το τελευταίο update.