Διαφήμιση

Δεν ακούγεται το αριστερό AirDot

    Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

    • Δεν ακούγεται το αριστερό AirDot

      Καλησπέρα. Πριν από λίγες μέρες αγόρασα τα Xiaomi Redmi AirDots και από την επόμενη κιόλας μέρα συνειδητοποίησα ότι το αριστερό ακουστικό ενώ είναι συνδεδεμένο (π.χ. λειτουργεί το play/pause με ένα πάτημα), δεν ακούγεται ή η ένταση του είναι πολύ χαμηλή. Έχει φτιάξει πολλές φορές από μόνο του αλλά μετά από λίγο κάνει πάλι τα ίδια. Επίσης παρατήρησα ότι ο ήχος «χάνεται» αφού έχω προσπαθήσει να τοποθετήσω καλύτερα το ακουστικό στο αυτί μου, οπότε υποθέτω ότι κάτι εκεί μέσα δεν κάνει καλή επαφή. Τι μπορώ να κάνω;
    • Ο/H DatPong έγραψε:

      Καλησπέρα. Πριν από λίγες μέρες αγόρασα τα Xiaomi Redmi AirDots και από την επόμενη κιόλας μέρα συνειδητοποίησα ότι το αριστερό ακουστικό ενώ είναι συνδεδεμένο (π.χ. λειτουργεί το play/pause με ένα πάτημα), δεν ακούγεται ή η ένταση του είναι πολύ χαμηλή. Έχει φτιάξει πολλές φορές από μόνο του αλλά μετά από λίγο κάνει πάλι τα ίδια. Επίσης παρατήρησα ότι ο ήχος «χάνεται» αφού έχω προσπαθήσει να τοποθετήσω καλύτερα το ακουστικό στο αυτί μου, οπότε υποθέτω ότι κάτι εκεί μέσα δεν κάνει καλή επαφή. Τι μπορώ να κάνω;
      Μήπως υπάρχει κάποιο ελάττωμα στο ακουστικό και θα πρέπει να το αναφέρεις στο κατάστημα από όπου τα αγόρασες ? ;)

      Αν έχεις και άλλο Smartphone, δοκίμασε να τα κάνεις Pair σε αυτό, και δες αν σου παρουσιάζουν τα ίδια προβλήματα ώστε να βεβαιωθείς.
      Γίνε και εσύ εύκολα V.I.P μέλος !



      ή επέλεξε να κάνεις μία δωρεά
      Δωρεά προς την κοινότητα (Donation)