Διαφήμιση

Mi band 3

    Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

    • Καλησπέρα παιδιά, χθες αγόρασα το mi band 3, model ΧΜSH05HM. Αρχικά εγκατέστησα το mi fit όπου συγχρονίστηκε κανονικά με γλώσσα την αγγλική. Στην προσπάθειά μου να βάλω την ελληνική κατέβασα κάποια αρχεία τα οποία δεν τα άνοιγε καν, επομένως έσβησα το mi fit..έτσι βρήκα ένα άλλο βιντεάκι στο yt όπου ο διαχειριστής πρότεινε να κατεβάσω το notify,το οποίο κατέβασα και συγχρονίστηκε μια χαρά και έπειτα να ξανακατεβάσω το mi fit σε ελληνική έκδοση ( το οποίο δεν βρίσκω, το βίντεο είναι του 2018).δεν το βρήκα σε ελληνική έκδοση οπότε ξανακατέβασα το κλασσικό mi fit..την 2η φορά δεν συγχρονίστηκε, όταν κάνω προσθήκη συσκευής και επιλέγω band μου εμφανίζει το δικό moy band, το επιλέγω και μου γράφει αδυναμία σύζευξης. Έκανα επανεκκίνηση κινητού, απενεργοποιησα/ενεργοποιησα bluetooth..τίποτα. Εν τω μεταξύ ενώ στην αρχή είχε συγχρονιστεί στο notify τώρα έχω τα ίδια και εκεί..Εν ολίγοις δείχνει την ώρα κανονικά αλλά δεν συγχρονίζεται με καμία εφαρμογή..κάνει του κεφαλιού του.. επίσης έκανα και search απο το band μήηπως βρει το κινητό μου αλλά δεν συγκινείται.. Τώρα τί γίνεται; να αρχίσω να το κλαίω ή υπάρχει φως??????
      Παρακαλώ βοηθήστε με γιατί δεν έχω κάποιον που να ασχολείται με αυτά..είπα να ασχοληθώ για 1η φορά,ελπίζω να μην είναι και η τελευταία 8)
      Ευχαριστώ εκ των προτέρων <3

      Υ.Γ. να σημειώσω πως είμαι κανονικό μέλος στην εφαρμογή mi fit, δεν έχω μπει απο συγχρονισμό της google..