Διαφήμιση

Tempered glas σε xiaomi mi9t pro

    Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

    • Η X-One είναι μεμβράνη. Για τζαμάκι νομίζω μέχρι στιγμής μονόδρομος είναι το nillkin amazing+ pro. Μέχρι στιγμής είμαι πολύ ευχαριστημένος. 1 χιλιοστό κενό γύρω γύρω από την οθόνη που πιστεύει είναι λόγω της κυρτότητας της οθόνης. Σε συνεργασία με spigen ultra hybrid το κινητό γίνεται κούκλα. Και φυσικά νομίζω δεν μπορείς να το προστατέψεις καλύτερα. Μετά πας σε full cover της ringke, αλλά κάνει το κινητό τούβλο. Γούστα είναι αυτά. Απλά συμβουλή κατά την τοποθέτηση του nillkin. Να έχεις πολύ καλό φωτισμό να δεις που ανοίγει το χρώμα στην οθόνη και να το βάλεις ακριβώς εκεί το τζαμάκι. Όχι πιο δεξιά, όχι πιο αριστερά. Τέλος βάλε 3 φορές το δαχτυλικό αποτύπωμα που χρησιμοποιείς πιο πολύ και 2 αν χρησιμοποιείς και άλλο δάχτυλο για άνοιγμα και δεν θα έχεις κανένα θέμα με το δαχτυλικό. Η απόκριση κατά την περιήγηση είναι εκπληκτική μέχρι στιγμής με το τζαμάκι. Το μόνο που είχε αναφερθεί είναι το δαχτυλικό, αλλά λύνεται με περισσότερες από μια προσθήκες του ίδιου αποτυπώματος. Ελπίζω να βοήθησα.