Διαφήμιση

RedMi K20 PRO/Mi 9T PRO (Raphael)

    Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

    • Το αγόρασα πρόσφατα απο κατάστημα στο σκρουτζ που στη φωτογραφία έχει το k20 pro, αλλά η συσκευή που ήρθε ήταν κανονικά το mi9t pro. Έχουν ανέβει οι τιμές. Το πήρα στα 343 και τώρα το έχει στα 367, το ίδιο κατάστημα, ίδιο χρώμα, 6/128.
    • Ο/H Vstromakias έγραψε:

      Το αγόρασα πρόσφατα απο κατάστημα στο σκρουτζ που στη φωτογραφία έχει το k20 pro, αλλά η συσκευή που ήρθε ήταν κανονικά το mi9t pro. Έχουν ανέβει οι τιμές. Το πήρα στα 343 και τώρα το έχει στα 367, το ίδιο κατάστημα, ίδιο χρώμα, 6/128.
      Ευχαριστώ πολύ φίλε μου ελπίζω να είναι όλα όπως πρέπει. Μπορείς να μου πεις το κατάστημα που το πήρες; Εάν δεν επιτρέπετε εδώ πες μου σε PM.

      Στάλθηκε από το A0001 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    • Αν δεις το μαγαζί που σου έστειλα στο σαιτ η συσκευή γράφει Redmi, αλλά ήρθε κανονικά mi9t pro με eea και ευρωπαϊκό φορτιστή. Δε μπορώ να θυμηθώ αν και το κουτί έγραφε global (νομίζω όχι), γιατί ήταν για δώρο και δε μπορώ να το εξακριβώσω
    • Διαφήμιση
    • Το κουτι δεν γραφει κατι για global. Γραφει μπροστα mi9t pro. Οποτε αυτοματως ειναι global version. Ενα ειναι. Δεν υπαρχει αλλο.
      Mi 11 pro
    • Στο eglobal central εχει mi 9t pro 8/256 international όποιον τον ενδιαφέρει.Στο XDA έχουν ανεβάσει και φωτογραφίες.
      Mi 11i 8/256
    • Παιδιά μην μπερδεύεται τον άνθρωπο.Κατα 99% για να μην πω σίγουρα είναι το mi9t ,δεν υπάρχει περίπτωση κατάστημα να πουλάει το K20.Σε κάθε περίπτωση επικοινωνεί με το κατάστημα τους λέει για να είναι σίγουρος ότι θέλει το mi9t και μόλις παραλάβει φαίνεται και από το κουτί και από την πλάτη του κινητού.Μην δημιουργούμε τζάμπα πανικό.Οσοι την πατήσανε ήταν από κινέζικα καταστήματα.Επισης να μην λέμε ότι να ναι .Δεν υπάρχει στην σειρά mi 9t και mi9t pro global rom και global version.Ειναι μόνο με global rom (EAA ή απλή global) και είναι η global version του K20 και K20 pro για τον υπόλοιπο κόσμο έχοντας φυσικά και την Β20
    • Ο/H chrisnik έγραψε:

      Το κουτι δεν γραφει κατι για global. Γραφει μπροστα mi9t pro. Οποτε αυτοματως ειναι global version. Ενα ειναι. Δεν υπαρχει αλλο.
      Αυτό λέω .Δεν γράφει πουθενά global αφού εκ κατασκευής το mi9t pro απευθεινετε για εκτός Κίνας και είναι η global έκδοση του K20 pro
    • Διαφήμιση
    • Ο/H akisjes έγραψε:

      Ο/H chrisnik έγραψε:

      Το κουτι δεν γραφει κατι για global. Γραφει μπροστα mi9t pro. Οποτε αυτοματως ειναι global version. Ενα ειναι. Δεν υπαρχει αλλο.
      Αυτό λέω .Δεν γράφει πουθενά global αφού εκ κατασκευής το mi9t pro απευθεινετε για εκτός Κίνας και είναι η global έκδοση του K20 pro
      Αυτό λέω και εγώ φίλε μου ότι από την στιγμή που θα είναι Mi9T Pro αυτομάτως θα είναι και global. Για το μόνο που ίσως να αλλάζει είναι να μην είναι Ευρωπαϊκή έκδοση και να μην έχει την ένδειξη CE στην πλάτη.

      Στάλθηκε από το A0001 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    • Καλημέρα. Ρώτησε ο άνθρωπας εψές ότι έκανε παραγγελία τη συσκευή και ότι στη φώτο είχε το k20 (έγραφε redmi η πλάτη). Δόθηκαν απαντήσεις ότι έγινε αγορά και απο άλλους χρήστες και ήταν κανονικά Mi9t pro. Οι απαντήσεις δόθηκαν και μπήκε μια σειρά. Ότι είναι k20 για Κίνα - Ινδία και Μι9t για Ευρώπη (που ενδιαφέρει εμάς με b20) είναι γνωστό και έχει αναφερθεί πολλές φορές. Ότι είναι μία έκδοση και φοράει ή eea ή global το έχουμε αναλύσει (και διαφορές μεταξύ τους). Αυτό που δε μπορώ να καταλάβω είναι γιατί έχω πρόβλημα με το λογαριασμό μου απο τη μέρα που απάντησα στο άλλο το τσογλανι στο θέμα με το τελωνείο και τον έκανα ρόμπα για τα ψέματα που έγραφε. Ευχαριστώ που σας γνώρισα, αλλά μετά απο 6 χρόνια στην ομάδα ήρθε η στιγμή να με πετάξουν έξω.
    • Ο/H Kostas7275 έγραψε:

      Ο/H apostolisni έγραψε:

      @Kostas7275 καλό είναι να επικοινωνήσεις και με το κατάστημα να τους πεις ότι θες αποκλειστικά global version συσκευή. Τώρα αν σου έρθει, και δεις ότι πίσω έχει λογότυπο redmi και όχι mi, ή ο φορτιστής δεν είναι ο ευρωπαϊκός, τότε ξέρεις ότι έχεις πάρει κινεζική η ινδική συσκευή και μπορείς να ζητήσεις να σου στείλουν άλλο. Καλο είναι να κάνεις αγορά με PayPal να έχεις το κεφάλι σου ήσυχο.
      PayPal σε Σκρουτζ; Υπάρχει αυτό; Απλά ήθελα να δω εάν έχει παραγγείλει κάποιος και ότι δεν υπήρχε πρόβλημα. Έχω μιλήσει με κατάστημα και μου λέγανε ότι είναι το global και ότι είναι από Ευρωπαίο προμηθευτή. Αλλά στην φωτογραφία είχε το Redmi K20 Pro και όταν τους λέω ότι στην φωτογραφία είναι το κινέζικο και δεν είναι αυτό που έχουν στον τίτλο μου είπαν ότι αυτό είναι και αν νομίζω ότι δεν είναι αυτό ας κοιτάξω σε κάποιο άλλο μαγαζί!!!!

      Στάλθηκε από το A0001 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
      Πήρα εγώ πριν δύο βδομάδες από Σκρουτζ. Όλα καλά. Ευρωπαϊκό είναι. Και όπως είπαν και πιο πάνω το Mi 9T pro είναι για Ευρώπη. Το K20 είναι στη κινεζική αγορα

      Στάλθηκε από το Mi 9T Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    • Καλησπέρα! Εχω το Mi 9T pro αγορασμένο απο gearbest με global rom και θέλω να βάλω κάποια από τις δικές σας, ποια μου προτείνεται, και απο το TWRP αν παρω backup σε otg ολα τα partitions πειράζει?
      Ευχαριστώ.
    • Διαφήμιση
    • @chrisska1969 εννοείται ότι σου προτείνουμε την xtrv του forum. Που ουσιαστικά είναι η xiaomi.eu με ένα δύο εξτραδακια. Backup μπορείς να κάνεις ότι θες.