Διαφήμιση

Redmi note 8pro

    Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

    • Μα για αυτό είπα για μπαταρία και κάμερα...από εποχή του Hermes (Redmi Note 2) αυτά τα δύο ήταν το πρόβλημα...δεν κράταγε η μπαταρία όπως στους snapdragon και η κάμερα το βράδυ...την ημέρα ήταν καλές :)

      Από θέμα ταχύτητας δεν μου είχε κολλήσει ποτέ ;)
    • Δεν έχω δει ΠΟΥΘΕΝΆ στον κόσμο διαδικτυακά, εκτός βέβαια από τους ειδικούς εδώ, κανέναν να κατηγορεί την νυχτερινή του λήψη... Αντίθετα είναι κοινή παραδοχή ότι επιτέλους είναι η πρώτη και καλύτερη σε αυτό το τομέα συσκευή xiaomi...
      Τη σειρά κ20 τη ξεφτιλίζει σε όλα τα σαιτ και ριβιου για πλάκα... Χωρίς διάφορες ξεφτιλίζει το mi 9t...
      Οπως και σε ΌΛΑ τα ριβιου τις κάμερες του mi9t Pro...
      Όσο για τον επεξεργαστή μείνανε μόνο κάτι κατευθηνομενοι δεινόσαυροι να θυμούνται τι έγινε το 1821...
      Το είπα και θα το ξαναπώ... Και όσο βλέπω την αντίδραση τόσο το πιστεύω...
      Θα σας μείνουν τα κουτιά από τα mi9t να τα φάτε τις γιορτές γιατί αυτή η συσκευή δεν παλεύετε χαχαχαχαχαχαχα :P :P
    • Redmi note 8pro

      Εγώ πάντως από νυχτερινή λήψη με redmi note 8 pro προτιμώ να φάω ένα πιάτο μπάμιες, καλύτερο το βρίσκω.

      Στάλθηκε από το Redmi Note 8 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    • Διαφήμιση
    • Και εγώ που έβγαλα 2-3 σε σύγκριση με mix2s ειναι .......μέρα με την νύχτα.(βέβαια ειναι πολύ νωρίς και ίσως βγάλουν άκρη με το software του)
      Την ημέρα ειναι αρκετά καλό θα πω,


    • Ευτυχώς που υπάρχει το διαδίκτυο και δεν είμαι μόνος... Αρέσει η όχι υπάρχει και η άποψη των ευχαριστημένων... Οπότε κρατάς γενικότερα την άποψη όσων θεωρείς ότι όντως έχουν κάτι να πουν και όλοι οι υπόλοιποι, πέρα βρέχει...
      Άλλωστε αδυνατώ να πιστέψω πως γίνετε να έχεις άποψη σε ΟΛΕΣ τις συσκευές, χωρίς να τις έχεις ή να τις έχεις όλες τελικά χωρίς να είσαι έμπορος... Οπότε μπαίνει το συμφέρον στη μέση... Η ως έμπορος και μπορούν όλοι να το δουν σε σύγκριση τιμών, να κρατάς εσκεμμένα υψηλή τιμή ενώ οι πιο πολλοί άλλοι έχουν φυσιολογικές τιμές και να ρίχνεις τη τιμή παράλληλα με διαφήμιση σε ότι φόλα θες να σπρώξεις... Και κατά πόσο ως έμπορος δικαιούσαι να ανεβάζεις η θάβεις συσκευές μέσα από ένα θεωρητικά επίσημο φόρουμ και κατά πόσο το μαμά επίσημο φόρουμ και εταιρεία τα ξέρουν όλα αυτά η τους αφορούν... Γιατί δεν είναι η πρώτη ή η μόνη φορά...
      Καλή συζήτηση και συνέχεια....
    • Το έχω πει και το λέω ξανά...ΑΠΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΚΑΘΑΡΑ...οι mediatek είχαν θέμα με την μπαταρία και την κάμερα.

      Από τη στιγμή που την έχεις στα χέρια σου...κάλλιστα μπορείς να βάλεις:
      1. Στατιστικά χρήσης της μπαταρίας από 100% σε 20%...ώστε να δούμε εάν το θέμα της μπαταρίας έχει διορθωθεί και φυσικά κατά πόσο :)
      2. Συγκριτικό ΝΥΧΤΕΡΙΝΩΝ φωτογραφιών με άλλες συσκευές ώστε να δούμε αν και αυτό το θέμα έχει διορθωθεί και φυσικά κατά πόσο :)

      Τόσο απλά ;)
    • Διαφήμιση
    • Ο/H Costasc4vts1971 έγραψε:

      Οπότε κρατάς γενικότερα την άποψη όσων θεωρείς ότι όντως έχουν κάτι να πουν και όλοι οι υπόλοιποι, πέρα βρέχει...
      Άλλωστε αδυνατώ να πιστέψω πως γίνετε να έχεις άποψη σε ΟΛΕΣ τις συσκευές, χωρίς να τις έχεις ή να τις έχεις όλες τελικά χωρίς να είσαι έμπορος... Οπότε μπαίνει το συμφέρον στη μέση..
      πες μας και σε ποιον απευθύνεσαι.


    • Redmi note 8pro

      Καλημέρα! Ίσως να είναι λίγο άσχετο το post μου εδώ αλλά δεν έχει συμβεί στο παλιό redmi. Βγαίνοντας από το Facebook μου βγάζει αυτή την ειδοποίηση, κάνω tap αλλά δεν ανοίγει κάτι. Κοίταξα τα permissions της εφαρμογής αλλά δεν είναι ενεργοποιημένο το permission για την κάμερα κι επίσης το led δίπλα στο notch είναι συνεχόμενα αναμμένο. Δηλαδή είναι ανοιχτή η cam? Τι φάση με το Facebook;

      Στάλθηκε από το Redmi Note 8 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    • Καλησπέρα παίδες, εχθές δεν κρατήθηκα κι εγώ, όσο περίμενα τους νεοσύλλεκτους να τελειώσουν, το παράγγειλα κι εγώ, όταν μου έρθει θα πω κι εγώ εντυπώσεις. Gcam λένε ότι βγήκε εδώ : Gcam redmi note 8 pro. Τώρα το κατά πόσο ισχύει, ας δοκιμάσει κάποιος αν μπορεί, αλλιώς όταν μου έρθει...
    • Redmi note 8pro

      Με το καλό! Για αυτό που ποσταρες γράφει redmi 7. Ωστόσο δοκίμασα 2 versions που υποτίθεται πως έχουν βγει 5 και 6 αλλά καμία από τις δύο δεν έχει νυχτερινή λήψη (που μέχρι στιγμής που το χρησιμοποιώ νομίζω μόνο εκεί χρειάζεται αναβάθμιση το redmi note 8 pro).

      Στάλθηκε από το Redmi Note 8 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    • Διαφήμιση
    • Ευχαριστώ, αποκλείεται να μην βγει έκδοση της gcam που να μην υποστηρίζει το note 8 pro, οπότε όπως και να έχει, το πολύ πολύ να κάνουμε λίγη υπομονή. Και μια ερώτηση για τους κατόχους, το face recognition δουλεύει καλά; Γιατί στο 7 υπήρχε πρόβλημα από συναδέλφους...