Διαφήμιση

Mi Band 4 δεν εμφανίζει τα δεδομένα του καιρού

    Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

    • Καλησπέρα παιδία όλα μια χαρά μόνο που δεν εμφανίζει τα δεδομένα του καιρού στο band βγάζει συνδεθείτε με mi fit που το κάνω αλλά και πάλι τίποτα.
    • Ο/H Alexaras έγραψε:

      Καλησπέρα παιδία όλα μια χαρά μόνο που δεν εμφανίζει τα δεδομένα του καιρού στο band βγάζει συνδεθείτε με mi fit που το κάνω αλλά και πάλι τίποτα.
      Άνοιξε το mifit πήγαινε στον καιρό και αφού έχεις ανοίξει και το gps του κινητού τότε πάτα την αυτόματη ανανέωση τοποθεσίας και αφού φορτώσει την περιοχή που είσαι στο mifit τότε θα το δεις και στο band 4 !! :D
      Η ζωή είναι ωραία αρκεί να ξέρεις να την ζεις με εκείνον που σε αγάπησε και θυσιάστηκε για εσένα στην θέση την δικιά σου...


      Xiaomi Redmi note 12 Pro :thumbsup: s21u Γιώργος






    • Ο/H geozn8 έγραψε:

      Ο/H Alexaras έγραψε:

      Καλησπέρα παιδία όλα μια χαρά μόνο που δεν εμφανίζει τα δεδομένα του καιρού στο band βγάζει συνδεθείτε με mi fit που το κάνω αλλά και πάλι τίποτα.
      Άνοιξε το mifit πήγαινε στον καιρό και αφού έχεις ανοίξει και το gps του κινητού τότε πάτα την αυτόματη ανανέωση τοποθεσίας και αφού φορτώσει την περιοχή που είσαι στο mifit τότε θα το δεις και στο band 4 !! :D
      Έτσι έκανα και έχει βρει τοποθεσία στην εφαρμογή αλλά στο band τίποτα :(


      Στάλθηκε από το MI 8 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    • Διαφήμιση
    • Ο/H Alexaras έγραψε:

      Έτσι έκανα και έχει βρει τοποθεσία στην εφαρμογή αλλά στο band τίποτα :(
      Πήγανε Ρυθμίσεις > Διαχείριση εφαρμογών > Mi Fit > Άδειες εφαρμογής και ενεργοποίησε το διακόπτη για την τοποθεσία.
    • Ο/H dnomikos έγραψε:

      Ο/H Alexaras έγραψε:

      Έτσι έκανα και έχει βρει τοποθεσία στην εφαρμογή αλλά στο band τίποτα :(
      Πήγανε Ρυθμίσεις > Διαχείριση εφαρμογών > Mi Fit > Άδειες εφαρμογής και ενεργοποίησε το διακόπτη για την τοποθεσία.
      Ενεργό το έχω

      Στάλθηκε από το MI 8 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    • Ο/H Alexaras έγραψε:

      Ενεργό το έχω
      Στάλθηκε από το MI 8 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
      Σωστά τα έχεις. Έλεγξε δύο πράγματα ακόμα... ότι έχεις δώσει πρόσβαση στις ειδοποιήσεις στο Mi Fit και ότι έχεις ενεργή την αυτόματη έναρξη της εφαρμογής.

    • Ο/H dnomikos έγραψε:

      Ο/H Alexaras έγραψε:

      Ενεργό το έχω
      Στάλθηκε από το MI 8 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
      Σωστά τα έχεις. Έλεγξε δύο πράγματα ακόμα... ότι έχεις δώσει πρόσβαση στις ειδοποιήσεις στο Mi Fit και ότι έχεις ενεργή την αυτόματη έναρξη της εφαρμογής.

      Όλα έτσι τα έχω αλλά τίποτα :/

      Στάλθηκε από το MI 8 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    • Διαφήμιση
    • Ο/H Alexaras έγραψε:

      Όλα έτσι τα έχω αλλά τίποτα :/
      Στάλθηκε από το MI 8 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

      Πήγαινε τότε στο Mi Fit και άλλαξε τοποθεσία χειροκίνητα για να το αναγκάσεις να "στείλει" ενημέρωση στο band και κοίταξε αν την πήρε. Αν δεν την δείχνει, τότε κάνε reset το band (μετά θα χρειαστεί να το κάνεις κατάργηση και σύνδεση εκ νέου στο Mi Fit).
    • Ο/H dnomikos έγραψε:

      Ο/H Alexaras έγραψε:

      Όλα έτσι τα έχω αλλά τίποτα :/
      Στάλθηκε από το MI 8 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

      Πήγαινε τότε στο Mi Fit και άλλαξε τοποθεσία χειροκίνητα για να το αναγκάσεις να "στείλει" ενημέρωση στο band και κοίταξε αν την πήρε. Αν δεν την δείχνει, τότε κάνε reset το band (μετά θα χρειαστεί να το κάνεις κατάργηση και σύνδεση εκ νέου στο Mi Fit).
      Τα έκανα όλα αλλά τίποτα τα ίδια .
      Και χθες που το πήρα δεν έκανε μόνο του. update το fw 1.0.6.12 και το έκανα χειροκίνητα παίζει να έχει σχέση .?

      Στάλθηκε από το MI 8 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    • Ο/H Alexaras έγραψε:

      Ο/H dnomikos έγραψε:

      Πήγαινε τότε στο Mi Fit και άλλαξε τοποθεσία χειροκίνητα για να το αναγκάσεις να "στείλει" ενημέρωση στο band και κοίταξε αν την πήρε. Αν δεν την δείχνει, τότε κάνε reset το band (μετά θα χρειαστεί να το κάνεις κατάργηση και σύνδεση εκ νέου στο Mi Fit).
      Τα έκανα όλα αλλά τίποτα τα ίδια .Και χθες που το πήρα δεν έκανε μόνο του. update το fw 1.0.6.12 και το έκανα χειροκίνητα παίζει να έχει σχέση .?

      Στάλθηκε από το MI 8 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
      Όχι δεν έχει σχέση έπρεπε να δουλεύει. Πήγαινε στο κινητό Ρυθμίσεις > Πρόσθετες ρυθμίσεις > Ημερομηνία και ώρα και κλείσε το Αυτόματη μορφή 24ωρου:
    • Ο/H dnomikos έγραψε:

      Ο/H Alexaras έγραψε:

      Ο/H dnomikos έγραψε:

      Πήγαινε τότε στο Mi Fit και άλλαξε τοποθεσία χειροκίνητα για να το αναγκάσεις να "στείλει" ενημέρωση στο band και κοίταξε αν την πήρε. Αν δεν την δείχνει, τότε κάνε reset το band (μετά θα χρειαστεί να το κάνεις κατάργηση και σύνδεση εκ νέου στο Mi Fit).
      Τα έκανα όλα αλλά τίποτα τα ίδια .Και χθες που το πήρα δεν έκανε μόνο του. update το fw 1.0.6.12 και το έκανα χειροκίνητα παίζει να έχει σχέση .?

      Στάλθηκε από το MI 8 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
      Όχι δεν έχει σχέση έπρεπε να δουλεύει. Πήγαινε στο κινητό Ρυθμίσεις > Πρόσθετες ρυθμίσεις > Ημερομηνία και ώρα και κλείσε το Αυτόματη μορφή 24ωρου:
      Συγνώμη ρ φίλε σε έχω ζαλίσει το δοκίμασα και αυτό τίποτα.

      Στάλθηκε από το MI 8 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    • Διαφήμιση
    • Ο/H Alexaras έγραψε:

      Ο/H dnomikos έγραψε:

      Όχι δεν έχει σχέση έπρεπε να δουλεύει. Πήγαινε στο κινητό Ρυθμίσεις > Πρόσθετες ρυθμίσεις > Ημερομηνία και ώρα και κλείσε το Αυτόματη μορφή 24ωρου:
      Συγνώμη ρ φίλε σε έχω ζαλίσει το δοκίμασα και αυτό τίποτα.
      Στάλθηκε από το MI 8 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
      Μην αγχώνεσαι δεν με έχεις ζαλίσει ;) Άσε την επιλογή εκεί όπως σου είπα... έπρεπε να στο πω από την αρχή να το κοιτάξεις. Τώρα θα είσαι εντάξει θα δουλέψει σε λίγο. Αν θέλεις, δοκίμασε τώρα να αλλάξεις πάλι χειροκίνητα την τοποθεσία (βάλε άλλη τοποθεσία από αυτή που είσαι) μέσα από το Mi Fit και θα το δεις.