Διαφήμιση

Ερωτησεις περι redmi note 7

    Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

    • σα να λειπει το "παραμεινατε στην οθονη κλειδωματος μετα το ξεκλειδωμα"..
      υπαρχει ακομα στο ξεκλειδωμα με καμερα, αλλα οχι στο δακτυλικο!
      Παντως και χωρις αυτο με το δακτυλικο σε μενα ξεκλειδωνει αμεσως, με την τελευταια xtrv..
      εχεις μηπως κανεναν αλλο launcher και εχει τετοια επιλογη?
      Δημοκρατία είναι 4 λύκοι και 1 πρόβατο να ψηφίζουν για φαγητό...
    • Ο/H baxalo έγραψε:

      σα να λειπει το "παραμεινατε στην οθονη κλειδωματος μετα το ξεκλειδωμα"..
      υπαρχει ακομα στο ξεκλειδωμα με καμερα, αλλα οχι στο δακτυλικο!
      Παντως και χωρις αυτο με το δακτυλικο σε μενα ξεκλειδωνει αμεσως, με την τελευταια xtrv..
      εχεις μηπως κανεναν αλλο launcher και εχει τετοια επιλογη?
      καλα ειστε αστερια! ναι, πραγματι εχω το nova launcher περασμενο.ηθελε και αυτο παραμετροποιηση. ευχαριστω πολυ!
      nokia 3210→nokia 3310→nokia 6310i→nokia 6600→hp messager→pda Qtek→pda O2→Htc hd→Samsung s3 mini→Lenovo a536→ xiaomi redmi note 2redmi note 7
    • εχω περασμενη την developer 21.3.17 xtrv με τις πιο καινουριες δεν μου δουλευει η καμερα οκ. Το θεμα μου ειναι βρεθηκα εξωτερικο οταν το ειχα πρωτο παρει και περιαγωγη δεδομενων ενεργοποιημενη δουλευε μια χαρα με τη official rom θα δουλευει με την develorer γιατι μερικες εχουν τα θεματακια τους δεν ξερω ρωταω με ολη την καλη διαθεση παντα
    • Διαφήμιση
    • ποια η αποψη σας για το pixel experience? Λεει ως ρομ? να την περασω στο 7 ?
      nokia 3210→nokia 3310→nokia 6310i→nokia 6600→hp messager→pda Qtek→pda O2→Htc hd→Samsung s3 mini→Lenovo a536→ xiaomi redmi note 2redmi note 7
    • την δοκιμασα οκ ειναι εκτος το ξυπνητηρι δεν λειτουργει με το κινητο απενεργοποιημενο (η δεν βρηκα οσο το εψαξα)εχει καποια θεματα αλλα το βασικο που ειδα κατα την διαρκεια της κλησης εχανα την ενταση και του μικροφονου και του ακουστικου και γυρισα σε miui eea official μιλαω για την τελευταια εκδοση stable 11 plus edition