Διαφήμιση

Amazfit gtr

    Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

    • Ο/H jimteo έγραψε:

      Ευχαριστώ που για την εκτενή απάντησή σου. Το εκτιμώ.
      Το RN7 έχω. Από πού βλέπω την έκδοση ΒΤ;

      Στάλθηκε από το Redmi Note 7
      Αν εννοείς το Xiaomi Redmi Note 7, bluetooth v5.0 έχει και αυτό. Δεν ξέρω αν απο μέσα απ' το τηλέφωνο φαίνεται χωρίς έξτρα εφαρμογή. Με ένα googl-ισμα το βρήκα γρήγορα και νομίζω δεν είναι λάθος. Άρα ιδανικά είσαι απ' αυτό.

      Απόλαυσέ το και ελπίζω να το κάνει και καλύτερο η Huami.
    • Διαφήμιση
    • Καλησπέρα και εδώ. Ενδιαφέρομαι για να αγοράσω το αναφερόμενο ρολόι. Έχει 2 εκδόσεις η μία είναι η κανονική και η αλλη ειναι η lite. Στο gearbest αναφέρει απλά ότι το ένα έχει και χώρο για αποθήκευση ενώ το άλλο όχι. Αυτό που έχει στο σκρουτζ δεν αναφέρει ποια έκδοση είναι. Επίσης κατά τη διάρκεια άσκησης το μιουσικ κοντρόλ λειτουργεί; Γιατί στο mi band δε γίνεται. Ευχαριστώ εκ των προτέρων!
      You are what you are and what you are is OK!

      Pido dido.
    • Εγω προσωπικά δεν περνώ τις λάιτ η φτηνές έκδοσης..διότι ει αινπεταμρνα λεφτά... Ένα είναι για μένα και είναι το amazfit gtr.... Τα υπόλοιπα είναι αχριστα...

      Αυτό είναι το σωστό....

      Official Miui Global Beta Tester

      XTreme Rom Version by Greek Team...

      Εκτός αυτού είμαι Έλληνας και υποστήριζω την ελληνική αγορά....
      Τέρμα πλέον από Κίνα...όσο και αν είναι η διαφορά τους...
    • Ο/H Octaviastikos έγραψε:

      Εγω προσωπικά δεν περνώ τις λάιτ η φτηνές έκδοσης..διότι ει αινπεταμρνα λεφτά... Ένα είναι για μένα και είναι το amazfit gtr.... Τα υπόλοιπα είναι αχριστα...
      Και γω την κανονική θέλω να πάρω αλλά η τιμή στο σκρουτζ ειναι η ίδια με το bangood και gearbest. Για αυτό ρωτάω μη πάρω λάθος.
      You are what you are and what you are is OK!

      Pido dido.
    • Και πάντα από Ελλάδα...τέρμα από εξωτερικό...μην τον πληρώσεις δίπλα...
      Official Miui Global Beta Tester

      XTreme Rom Version by Greek Team...

      Εκτός αυτού είμαι Έλληνας και υποστήριζω την ελληνική αγορά....
      Τέρμα πλέον από Κίνα...όσο και αν είναι η διαφορά τους...
    • Διαφήμιση
    • Μπορείς να αποθηκεύσεις τραγούδια μεσα πχ; Γιατί και καλα έτσι λενε στις περιγραφές. Επίσης Το μιουζικ κοντρολ λειτουργεί με την προπόνηση; @Octaviastikos
      You are what you are and what you are is OK!

      Pido dido.
    • Ο/H chrispsil έγραψε:

      Μπορείς να αποθηκεύσεις τραγούδια μεσα πχ; Γιατί και καλα έτσι λενε στις περιγραφές. Επίσης Το μιουζικ κοντρολ λειτουργεί με την προπόνηση; @Octaviastikos
      Φίλε μου δεν το χρησιμοποιώ...και δεν μου χρειάζεται... Όσο για της έκδοσης όντως υπάρχουν 2....

      Μια των 42mm και η άλλη ων 47mm εγώ έχω των 47mm...

      Δεν νομιζω να γίνεται αυτό που λες...
      Official Miui Global Beta Tester

      XTreme Rom Version by Greek Team...

      Εκτός αυτού είμαι Έλληνας και υποστήριζω την ελληνική αγορά....
      Τέρμα πλέον από Κίνα...όσο και αν είναι η διαφορά τους...
    • Και γω έτσι νομίζω. Δες πχ στη φώτο που ανεβάζω τι εννοώ. (Έχω κρύψει τις τιμές γιατί νμζω απαγορεύεται η προώθηση προϊόντων) έχει 2 εκδόσεις αλλά 47mm και οι δύο. @Octaviastikos
      Images
      • IMG_20200122_081240.jpg

        290,91 kB, 1.080×1.357, viewed 86 times
      You are what you are and what you are is OK!

      Pido dido.
    • Εγω λέω να πάρεις το κανονικό...άσε το λάιτ....
      Official Miui Global Beta Tester

      XTreme Rom Version by Greek Team...

      Εκτός αυτού είμαι Έλληνας και υποστήριζω την ελληνική αγορά....
      Τέρμα πλέον από Κίνα...όσο και αν είναι η διαφορά τους...
    • Διαφήμιση
    • Ο/H chrispsil έγραψε:

      Καλησπέρα και εδώ. Ενδιαφέρομαι για να αγοράσω το αναφερόμενο ρολόι. Έχει 2 εκδόσεις η μία είναι η κανονική και η αλλη ειναι η lite. Στο gearbest αναφέρει απλά ότι το ένα έχει και χώρο για αποθήκευση ενώ το άλλο όχι. Αυτό που έχει στο σκρουτζ δεν αναφέρει ποια έκδοση είναι. Επίσης κατά τη διάρκεια άσκησης το μιουσικ κοντρόλ λειτουργεί; Γιατί στο mi band δε γίνεται. Ευχαριστώ εκ των προτέρων!
      Καλημέρα.

      Πρώτη φορά ακούω για έκδοση GTR Lite. Άντε και να δεχθώ οτι τώρα την κυκλοφόρησε η Xiaomi η οτι αφορά μόνο την αγορά της Κίνας η κάποια άλλη. Αυτό που με εκπλήσσει και μου φαίνεται παράδοξο (και μάλλον ύποπτο) είναι το πως είναι δυνατόν μια έκδοση Lite που σημαίνει οτι είναι υποδιέστερη (με λιγότερα χαρακτηριστικά δηλ) να έχει περισσότερα απο την κανονική (χώρο για αποθήκευση δηλ) . Εκτός κι αν εγώ δεν κατάλαβα και εννοείς πως η κανονική έχει χώρο για αποθήκευση ενώ η Lite όχι. Αν ισχύει αυτό, τότε όλοι μας έχουμε πάρει την Lite και δεν το ξέρουμε.

      Και ναι, μπορείς απο το ρολόι να ελέγχεις τον music player του κινητού σου όταν στριμάρει mp3 στα ασύρματα ακουστικά σου π,χ. Αλλά μόνο αυτό. Δεν έχει χώρο για αποθήκευση μουσικής το ρολόι και ούτε για πολλά watch faces. 3 επιτρέπει στο σύνολο και μόνο το 1 μπορείς να αλλάζεις. Τα άλλα 2 είναι stock ενσωματωμένα στο λειτουργικό. Είναι ένα ακόμη μειονέκτημα της κατα τα άλλα εξαιρετικής συσκευής.