Διαφήμιση

Amazfit gtr

>> Ενημέρωση VIP μελών <<

Είναι έτοιμες οι 20 νέες XTRV-9.9.3/6 ROM για την που σας έχoυν σταλθεί μέσω του VIP mail.

Αυτές είναι κάποιες από τις τελευταίες MIUI 10 ROM.
    Θα σας δώσουμε νέες MIUI 11 ROMs όταν έχουμε διαθέσιμο Source.

>> Ευχαριστούμε για την υποστήριξή σας <<
    *** Xiaomi Miui Hellas Team ***

• Το έκανα 3 φορές .ηταν καθαρά θέμα μπαταρίας γιατί το έβαζα στον φορτιστή και έδειχνε 100% σε 5 λεπτά .μολις το έβγαζα πήγανε άμεσος 98 και μέσα σε 10 λεπτά άδειαζε .το φόρτισα 2 φορές για αέρα έτη ώρα 1 ώρα και έκανα επαναφοράς αλλά πάλι τα ίδια.το επέτρεψα και θα πάρω το ίδιο λίγο αργότερα .να περάσουν τα έλατο Ματίκα εάν υπάρχει θέμα σε ολόκληρη παρτίδα.

Gesendet von iPad mit Tapatalk
    • Διαφήμιση
      Διαφήμιση
    • έγινε το πρώτο update κ απο οτι διαβάζω στο xda διορθώθηκε το θεμα το gps. Επίσης Προστεθηκε always ON display. μαρεσει , δε ξέρω επίπτωση στη μπαταρία ακόμα. πλέον μόνο το θέμα με τα ελληνικά έμεινε. υπόψιν δεν έχει vo2max για όποιον το χρειαζετε , δε το χα παρατήρηση.
      σε 16-17 ημέρες κατανάλωσε το 60% μπαταρίας

update : το gps παραμένει τραγικό, το ΑΟD καταναλώνει 1% την ώρα
    • οι ρωσοι βγαλανε fonts με ρωσικους χακτηρες που δεν βγαζει ερωτηματικα σε αυτους..
      εχει κανεις ιδεα η που να ρωτησω.. αν πάρω τα fonts (.bmp) του bip με τα ελληνικά κ βαλω κ αυτά στο αρχείο των Ρώσων παίζει να brickari?
    • λοιπόν, να πω κι εγώ δυο λογάκια για το πρόβλημα του gps πριν την αναβάθμιση.
      Όποτε έτρεχα, μεταξύ 9ου & 10ου χλμ το ρολόι έκανε επανεκκίνηση κι εννοείται έχανε όλη την διαδρομή (ακόμη και τα 9χλμ που ήδη είχα κάνει).
      Το ίδιο μου έκανε και στο ποδήλατο σε μεγαλύτερη όμως απόσταση, άνω των 20χλμ.
      μετά την αναβάθμιση, έτρεξα μια απόσταση 21χλμ και την κατέγραψε κανονικά χωρίς πρόβλημα.
      ελπίζω να μην ήταν τυχαίο το γεγονός και πράγματι να διόρθωσαν το gps
    • Διαφήμιση
      Διαφήμιση
    • τη διαδρομή στη βγάζει χωρις απόκλιση 10 -20 μέτρα? εκτός δρόμου? κατι διορθώσανε πχ συντονιζει πιο γρηγορα κ αντι να χεις αποκλειση 20 μέτρα έχεις 10 μετρά απόκλιση αλλα παρολαυτα η αποκληση ειναι μεγαλη. τουλαχιστον στο δικο μου
    • New

Καλημέρα. Σε ερώτηση μου στο support της amazfit για τους ελληνικούς χαρακτήρες μου απάντησαν τα κάτωθι

Amazfit Support (Amazfit)

Sep 17, 00:14 PDT

Hello there,

Thank you again for your email!

I have shared your request with our dev team. Hopefully, the Greek language will be supported in the near future. We appreciate your understanding and support!

Regards,
      Seven

Όποτε θεωρώ ότι στο επόμενο firmware θα λυθεί το πρόβλημα..

Στάλθηκε από το MIX 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    • New

Παιδια,

Εχω το Amazfit GTR και δεν βρισκω στο playstore την εφαρμογη, το κινητο μου ειναι Huawei P20, φυσικα την κατεβασα απο apkmirror αλλα ειναι παλια χωρις AOD.

Στο playstore μου λεει οτι αυτη η εφαρμογη δεν ειναι συμβτη με την συσκευη σας.

Ετυχε και σε κανα αλλο ?
    • Διαφήμιση