Διαφήμιση

Αγορα xiaomi air 13 I7

    Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

    • Αγορα xiaomi air 13 I7

      Καλησπέρα παιδια... Εδω και μερες ζαχαρώνω την αγορα ενος xiaomi air 13 με I7 (του 2019 με τη geforce 250 κ ssd) απο το banggood... Και πιο συγκεκριμενα αυτο εδω


      Xiaomi Mi Air Laptop 2019 13.3 inch Intel Core i7-8550U 8GB RAM 256GB PCle SSD Win 10 NVIDIA GeForce MX250 Fingerprint Sensor Notebook Sale - Banggood Mobile

      Εχω μερικές ερωτήσεις να κανω και πιστευω οτι οι πιθανες απαντησεις θα μου διαλευκανουν την κατάσταση...
      1) αυτο το μηχανημα στο σαιτ αναφερεται ως chinese version (οπως θα δειτε και εσεις).. Αυτο σημαινει οτι απλα οταν θα ερθει θα πρεπει να κανω εγκατασταση μεσω stick των ελληνικών Windows κ θα δουλέψει μια χαρα η θα εχω θεματα (μη αναγνώριση ας πουμε καποιας καρτας κτλ);;;
      2) το συγκεκριμένο μηχανημα το παιρνω για αποκλειστικη χρηση internet, για να βλέπω φωτο και βίντεο και αν έχω καποιο κενο στο σπιτι με τα παιδια να παιξω κανενα football manager... Θεωρειτε οτι θ ειναι ενταξει το μηχανημα η σε 2 χρονια θα ψαχνω για φορητο;;; θελω κάτι μικρό κ μαιτζεβελο κ το συγκεκριμένο μου εχει τραβήξει το βλεμμα

      Ευχαριστώ πολυ
    • 1: θα πρέπει να κάνεις εγκατάσταση των Ελληνικών Windows και μπορείς αν δεν κάνω λάθος να τα ενεργοποιήσεις με τα Key που θα βρεις στο Laptop.
      2: Μια χαρά θα είναι για την κατηγορία των παιχνιδιών που θέλεις...
      Γίνε και εσύ εύκολα V.I.P μέλος !



      ή επέλεξε να κάνεις μία δωρεά
      Δωρεά προς την κοινότητα (Donation)
    • Ο/H MIUI_ART έγραψε:

      1: θα πρέπει να κάνεις εγκατάσταση των Ελληνικών Windows και μπορείς αν δεν κάνω λάθος να τα ενεργοποιήσεις με τα Key που θα βρεις στο Laptop.
      2: Μια χαρά θα είναι για την κατηγορία των παιχνιδιών που θέλεις...
      Λογικα ετσι οπως το λες πρέπει να ειναι. Το ανοίγω, με το εργαλειο των windows δημιουργώ ένα αρχείο για το στικακι, το περναω στο bootαρισμα οταν ανοιγει να διαβασει αυτό κ μετα την εκκινηση το παιρνει συνήθως αυτοματα το κλειδι.. Στη χειρότερη αγοράζω ένα κλειδι...
      Οσο για τη χρηση μου με προβληματιζει λιγο η μνημη που είναι 8αρα αλλα το ρημαδι ειναι κουκλι
    • Διαφήμιση