Διαφήμιση

Καρφιτσωμένο Ε̶λ̶λ̶η̶ν̶ι̶κ̶ή̶ ̶μ̶ε̶τ̶ά̶φ̶ρ̶α̶σ̶η̶ ̶γ̶ι̶α̶ ̶τ̶ο̶ ̶M̶i̶ ̶B̶a̶n̶d̶ ̶4̶ ̶(̶τ̶ρ̶έ̶χ̶ο̶υ̶σ̶α̶ ̶έ̶κ̶δ̶ο̶σ̶η̶ ̶r̶e̶s̶o̶u̶r̶c̶e̶s̶ ̶v̶6̶8̶)

  • Ολοκληρώθηκε
  • Καλησπέρα σας ευχαριστώ πάρα πολύ για τα ελληνικά στο band μου, και με τα καινούργια εικονίδια σούπερ είναι!!
    Να ρωτήσω κάτι μόνο αν υπάρχει άλλη επιλογή.
    πχ έρχεται μήνυμα Messenger στα ελληνικά + ένα emoji
    1: Αν έχω μόνο στο mifit τις ειδοποιήσεις θα έρθει κανονικά ΜΕ τόνους αλλά ΧΩΡΙΣ το emoji.
    2: Αν έχω μόνο στο notify τις ειδοποιήσεις θα έρθει ΧΩΡΙΣ τόνους αλλά ΜΕ το emoji + και όλες τις προηγούμενες ειδοποιήσεις που ήρθαν στο κινητό.
    Ερώτηση:
    Μπορώ να έχω και τόνους και emoji μαζί; (λογικά με το notify μόνο θα γίνεται, αν γίνεται) και αν ναι, μπορώ να βγάλω να μην έρχονται όλες οι ειδοποιήσεις αλλά μόνο η τελευταία;
    Ευχαριστώ και πάλι!!
  • Παιδιά γειά σας. Περιμένω να μου έρθει το 4 σε κινεζική έκδοση. Όταν με το καλό έρθει, ακολουθώ τα βήματα του πρώτου post ή είναι μόνο για την International έκδοση;; Ευχαριστώ πολύ!!
  • Διαφήμιση
  • Ο/H nikos154 έγραψε:

    Καλησπέρα σας ευχαριστώ πάρα πολύ για τα ελληνικά στο band μου, και με τα καινούργια εικονίδια σούπερ είναι!!
    Να ρωτήσω κάτι μόνο αν υπάρχει άλλη επιλογή.
    πχ έρχεται μήνυμα Messenger στα ελληνικά + ένα emoji
    1: Αν έχω μόνο στο mifit τις ειδοποιήσεις θα έρθει κανονικά ΜΕ τόνους αλλά ΧΩΡΙΣ το emoji.
    2: Αν έχω μόνο στο notify τις ειδοποιήσεις θα έρθει ΧΩΡΙΣ τόνους αλλά ΜΕ το emoji + και όλες τις προηγούμενες ειδοποιήσεις που ήρθαν στο κινητό.
    Ερώτηση:
    Μπορώ να έχω και τόνους και emoji μαζί; (λογικά με το notify μόνο θα γίνεται, αν γίνεται) και αν ναι, μπορώ να βγάλω να μην έρχονται όλες οι ειδοποιήσεις αλλά μόνο η τελευταία;
    Ευχαριστώ και πάλι!!
    Ακολούθησε το link του Mi Fit στην υπογραφή μου. Βγάλε το Mi Fit που δίνουν τα παιδιά εδώ (συγγνώμη, dnomikos) και βάλε αυτό. Έχει έξτρα επιλογές "Settings" για ρύθμιση γλώσσας/ΟΤΑ και υποστηρίζει smilies. Μην ξεχάσεις να ρυθμίσεις τη γλώσσα στα ρώσικα για να δεις ελληνικά! Και φυσικά για τα emoji (ή smilies ή emoticons) πρέπει να έχεις εγκαταστήσει την τροποποιημένη γραμματοσειρά που έδωσα.

  • OffTopic

    Ο/H NiTroGen έγραψε:

    ..... (συγγνώμη, dnomikos)
    Συγχωρεμένος...σου δίνω άφεση αμαρτιών :D Έχε χάρη που είμαι καλό παιδί και δεν είμαι πχ κάποιο κομπλεξικό, γελοίο και γλειώδες ανθρωποειδές διαχειριστής σε τίποτα παλιοblog :P
  • Παιδιά γειά σας. Περιμένω να μου έρθει το 4 σε κινεζική έκδοση. Όταν με το καλό έρθει, ακολουθώ τα βήματα του πρώτου post ή είναι μόνο για την International έκδοση;; Ευχαριστώ πολύ!!

    Ο/H NiTroGen έγραψε:

    Ο/H nikos154 έγραψε:

    Καλησπέρα σας ευχαριστώ πάρα πολύ για τα ελληνικά στο band μου, και με τα καινούργια εικονίδια σούπερ είναι!!
    Να ρωτήσω κάτι μόνο αν υπάρχει άλλη επιλογή.
    πχ έρχεται μήνυμα Messenger στα ελληνικά + ένα emoji
    1: Αν έχω μόνο στο mifit τις ειδοποιήσεις θα έρθει κανονικά ΜΕ τόνους αλλά ΧΩΡΙΣ το emoji.
    2: Αν έχω μόνο στο notify τις ειδοποιήσεις θα έρθει ΧΩΡΙΣ τόνους αλλά ΜΕ το emoji + και όλες τις προηγούμενες ειδοποιήσεις που ήρθαν στο κινητό.
    Ερώτηση:
    Μπορώ να έχω και τόνους και emoji μαζί; (λογικά με το notify μόνο θα γίνεται, αν γίνεται) και αν ναι, μπορώ να βγάλω να μην έρχονται όλες οι ειδοποιήσεις αλλά μόνο η τελευταία;
    Ευχαριστώ και πάλι!!
    Ακολούθησε το link του Mi Fit στην υπογραφή μου. Βγάλε το Mi Fit που δίνουν τα παιδιά εδώ (συγγνώμη, dnomikos) και βάλε αυτό. Έχει έξτρα επιλογές "Settings" για ρύθμιση γλώσσας/ΟΤΑ και υποστηρίζει smilies. Μην ξεχάσεις να ρυθμίσεις τη γλώσσα στα ρώσικα για να δεις ελληνικά! Και φυσικά για τα emoji (ή smilies ή emoticons) πρέπει να έχεις εγκαταστήσει την τροποποιημένη γραμματοσειρά που έδωσα.

    Μπορώ και εγώ να κάνω εγκατάσταση αυτού του mi fit μόλις το παραλάβω, ή πρέπει να βάλω αυτό του πρώτου νήματος για αρχή κ μετά αυτό;;
  • Ο/H lsdpower78 έγραψε:

    Παιδιά γειά σας. Περιμένω να μου έρθει το 4 σε κινεζική έκδοση. Όταν με το καλό έρθει, ακολουθώ τα βήματα του πρώτου post ή είναι μόνο για την International έκδοση;; Ευχαριστώ πολύ!!
    Μπορώ και εγώ να κάνω εγκατάσταση αυτού του mi fit μόλις το παραλάβω, ή πρέπει να βάλω αυτό του πρώτου νήματος για αρχή κ μετά αυτό;;
    Φυσικά και μπορείς. Πέρασέ το και άσε το Mi Band να κάνει όλες τις αναβαθμίσεις που πρέπει και μετά περνάς την Ελληνική μετάφραση χρησιμοποιώντας είτε το αρχείο της πρώτης σελίδας ή ένα κατάλληλο από αυτά αυτά που δίνει ο @NiTroGen σύμφωνα με την έκδοση firmware και resources που αναφέρονται στην πρώτη σελίδα.
  • Διαφήμιση
  • Ο/H NiTroGen έγραψε:

    Ο/H nikos154 έγραψε:

    Καλησπέρα σας ευχαριστώ πάρα πολύ για τα ελληνικά στο band μου, και με τα καινούργια εικονίδια σούπερ είναι!!
    Να ρωτήσω κάτι μόνο αν υπάρχει άλλη επιλογή.
    πχ έρχεται μήνυμα Messenger στα ελληνικά + ένα emoji
    1: Αν έχω μόνο στο mifit τις ειδοποιήσεις θα έρθει κανονικά ΜΕ τόνους αλλά ΧΩΡΙΣ το emoji.
    2: Αν έχω μόνο στο notify τις ειδοποιήσεις θα έρθει ΧΩΡΙΣ τόνους αλλά ΜΕ το emoji + και όλες τις προηγούμενες ειδοποιήσεις που ήρθαν στο κινητό.
    Ερώτηση:
    Μπορώ να έχω και τόνους και emoji μαζί; (λογικά με το notify μόνο θα γίνεται, αν γίνεται) και αν ναι, μπορώ να βγάλω να μην έρχονται όλες οι ειδοποιήσεις αλλά μόνο η τελευταία;
    Ευχαριστώ και πάλι!!
    Ακολούθησε το link του Mi Fit στην υπογραφή μου. Βγάλε το Mi Fit που δίνουν τα παιδιά εδώ (συγγνώμη, dnomikos) και βάλε αυτό. Έχει έξτρα επιλογές "Settings" για ρύθμιση γλώσσας/ΟΤΑ και υποστηρίζει smilies. Μην ξεχάσεις να ρυθμίσεις τη γλώσσα στα ρώσικα για να δεις ελληνικά! Και φυσικά για τα emoji (ή smilies ή emoticons) πρέπει να έχεις εγκαταστήσει την τροποποιημένη γραμματοσειρά που έδωσα.

    Έχει κανείς πρόβλημα με την δόνηση;; Έρχεται ειδοποίηση αλλά μόνο φωτεινή ένδειξη και το μήνυμα χωρίς δόνηση , ενώ αν πατήσω εύρεση συσκευής δουλεύει κανονικά η δόνηση.. περίεργο ..
  • Παιδιά, το μνμ που γράφετε στην πρώτη σελίδα πριν κάνουμε οτιδήποτε: "Το Mi Band 4 θα πρέπει να είναι αναβαθμισμένο στο fw 1.0.6.24 μέσω του Mi Fit 4.0.11", εννοείτε ότι η αναβάθμιση να γίνει από το επίσημο Mi fit του Playstore?? Ευχαριστώ πολύ
  • επειδή λίγο έχω μπλεχτεί με τις αναβαθμίσεις του 4, εχω περάσει το cinco 1.0.7.10 και τα res V66 του nitro.
    Ποιό mi fit apk πρέπει να έχω;
    είμαι με το 4.0.11 stable που υπάρχει στο θέμα του mi band 3, εχω κανένα πρόβλημα;

    είμαι με το 4.0.11 MB4 no ota.

    δεν θυμάμαι όμως απο που το είχα βρει, οπότε δεν ξέρω και τι παίζει με τις ενημερώσεις του!
    Κάπου κάτι έχω χάσει μαλλον.


    ακυρο το παραπάνω, το βρήκα απο εδω
    Ελληνική μετάφραση για το Mi Band 4 (τρέχουσα έκδοση resources v65)

    Επόμενη ερώτηση, σε επομενη ενημέρωση του mi fit, θα πρέπει κάποιος να ενημερώσει και το αντιστοιχο no-ota apk σωστά;

    Εαν περάσω το ofiicial mi fit, θα μου κάνει downgrade στα ατνιστοιχα res και fw;
  • Διαφήμιση
  • Ο/H xristaras12 έγραψε:

    Επόμενη ερώτηση, σε επόμενη ενημέρωση του mi fit, θα πρέπει κάποιος να ενημερώσει και το αντίστοιχο no-ota apk σωστά;

    Εαν περάσω το ofiicial mi fit, θα μου κάνει downgrade στα αντιστοιχα res και fw;
    Καλημέρα. Και εγώ με αυτόν τον συνδυασμό έχω μείνει μέχρι να δούμε τι θα γίνει με τα ελληνικά επίσημα !! Για την έκδοση non OTA ευγενικά θα την βγάζει ο @dnomikos κάθε φορά που θα βγαίνει καινούργια αλλά δεν ξέρω αν τελικά επειδή πολλοί τελικά προτιμούν και αυτήν την λύση να μπει στην πρώτη σελίδα μαζί με τα Nitro - res του φίλου @NiTroGen ώστε να διαλέγει το ανάλογο συνδυασμό όποιος θέλει!! ;)
    Ναι αν κάνεις εγκατάσταση στο mifit του Play Store θα σου κάνει downgrade στα αντίστοιχα res και fw !! Προσωρινά άποψη μου δεν χρειάζεται και βλέπουμε αργότερα !! :thumbsup:
    Η ζωή είναι ωραία αρκεί να ξέρεις να την ζεις με εκείνον που σε αγάπησε και θυσιάστηκε για εσένα στην θέση την δικιά σου...


    Xiaomi Redmi note 12 Pro :thumbsup: s21u Γιώργος