Διαφήμιση

Καρφιτσωμένο Ε̶λ̶λ̶η̶ν̶ι̶κ̶ή̶ ̶μ̶ε̶τ̶ά̶φ̶ρ̶α̶σ̶η̶ ̶γ̶ι̶α̶ ̶τ̶ο̶ ̶M̶i̶ ̶B̶a̶n̶d̶ ̶4̶ ̶(̶τ̶ρ̶έ̶χ̶ο̶υ̶σ̶α̶ ̶έ̶κ̶δ̶ο̶σ̶η̶ ̶r̶e̶s̶o̶u̶r̶c̶e̶s̶ ̶v̶6̶8̶)

  • Ολοκληρώθηκε

Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

  • Ο/H erof4 έγραψε:

    Ο/H xristaras12 έγραψε:

    θεωρώ λάθος την κίνηση να το κάνεις κατάργηση.
    Σε δική μου αντίστοιχη περίπτωση, που κάτι δεν του κάθισε καλά μετά απο αναβάθμιση, εδειχνε μόνο το watchface και οτι ημουν αποσυνδεδεμένος και αν εκανα πλοήγηση στο μενου παγωνε και εκανε ρισταρτ, μέσω του notify προσπαθούσα να του περάσω fw και res χωρίς επιτυχία.

    Δοκίμασα μετά απο πολλές προσπάθειες και ενω έμενε απο μπαταρία, να το αφήσω πάνω στον φορτιστή.
    Ε μετά απο το Notify πέρασα κανονικά τα τελευταία fw και res και έπαιξε κανονικά.

    Για μένα δες αν στο βλέπει το notify, κούμπωσε το να φορτίζει και δοκίμασε να περάσεις ΠΡΩΤΑ το RES και μετά το FW. Έπειτα άνοιξε το MiFit και αφησέ το να περάσει την τελευταία ελληνική έκδοση και τέλος.

    Λογικά στα αρχικά πόστ δίνει o nitrogen fw και res.
    Σε ευχαριστώ για την βοήθεια και εσενα και τον Don Rai και τον Αmavroudis. Κατεβάζω απο την αρχικη σελίδα MB4_v68_GR_res.pack.bin.zip , Αν κατάλαβα καλά αυτό ειναι το res. (Που ειναι το fw?)
    Βάζω το band να φορτίζει. Μπαινω στο Notify ...Λεει απο κάτω. Mi band συνδέθηκε. Τελευταιος συγχρονισμος 19/6 !!! (ημέρα που έκανα το update) . Μπαινω εργαλεία και update Mi band firmware . Current Firmware version. Band identifier 25 - Mi band 4 Global.
    Firmware" 1.0.5.66 Resources 68
    Font: 1

    Μετά στην επιλογή Update firmware επιλεγω File. Βάζω το unzip MB4_v68_GR_res.pack.bin
    Τικαρισμένα (είτε όχι )τα alternative method και 2 μου βγάζει valid resources. Πατάω start update....Φόρτωση.. και μετά απο 10 με 15 sec λεει . Update failed!

    Υγ
    Όταν πάω να συνδεθώ στο Mi Fit και κάνω αναζήτηση Band μου βγάζει ... Βρέθηκε ένα προηγούμενο συζευγμένο Band . Όταν πατάω πάνω του μετά από μισό δευτερόλεπτο μου βγάζει μήνυμα. . Αδυναμία συζευξης. κάντε επαναφορά του bank και προσπαθήστε ξανά!
    Xiaomi Mi Band 4 Official Firmwares | GeekDoing κατέβασε από εδώ το 1.0.7.26 firmware που αντιστοιχεί στο resources που έβαλες η τα resources v60 και προσπάθησε αν γίνει με το notify να το περάσεις! Μετά βάλε το official mi fit και άστο να σου κάνει ενημέρωση μόνο του! Δεν ξέρω αν θα τα καταφέρεις γιατί το έχεις αποσυνδέσει και τώρα δεν συνδέεται...
  • Σε ευχαριστώ πολύ Don Rai άλλα και πάλι το notify Μου λέει. Update failed!

    Θα πάρω άλλο. Σας ευχαριστώ όλους σας θερμά!!!

    Μια τελευταία ερώτηση! Ανεξάρτητα της χρηματικής διαφοράς να πάρω band 4 (Από Ελλάδα) ή το 5 (από εξωτερικό)?
  • Ο/H erof4 έγραψε:

    Σε ευχαριστώ πολύ Don Rai άλλα και πάλι το notify Μου λέει. Update failed!

    Θα πάρω άλλο. Σας ευχαριστώ όλους σας θερμά!!!

    Μια τελευταία ερώτηση! Ανεξάρτητα της χρηματικής διαφοράς να πάρω band 4 (Από Ελλάδα) ή το 5 (από εεξωτερικΠαρε τ
    Εγω θα έπαιρνα το 5 τώρα αλλά δεν έχει βγει νομίζω international έκδοση ακόμα μόνο κινεζική! Αν έχεις υπομονή προτίμησε το 5 και προσπάθησε μήπως φτιάξει και το 4! Πάλεψε μπας και περάσεις το firmware
  • Διαφήμιση
  • Ελληνική μετάφραση για το Mi Band 4 (τρέχουσα έκδοση resources v68)

    Σε πια περιοχή είναι το παιδί ? Μήπως κάποιος απο εμας το προσπαθήσει και του το φτιάξουμε ?

    Sent from my MI 8 using Tapatalk
  • Απο ανατολική Θεσσαλονίκη είμαι. Το παλεύω από την Παρασκευή. Δεν ξέρω αν θα αποτελέσει διαφήμιση, που μπορεί να έρχεται σε ρηξη με τους κανόνες του forum, να μου πει κάποιος κάποιο μαγαζι/ άτομο που μπορεί να το αναλάβει.

    Υγ σας ευχαριστώ για την βοήθεια!
  • Έχουν ανανεωθεί τα custom resources μου στην έκδοση 96, για το firmware 1.0.9.66. Θα τα βρείτε κλασικά στο 2ο ποστ...
  • Διαφήμιση
  • ευχαριστώ και πάλι nitrogen, πέρασα το custom v96 ( αντίστοιχο firmware από mifit) .Παρατήρησα ότι έβγαζε στο band μια οθόνη που έλεγε mi home και δεν έκανε τίποτα. Δεν είχε επιλογές. Τελικά έκανα με το notify αλλαγη στην εμφανιση οθόνης και διάταξη κι επανήλθαν οι επιλογές κι η οθόνη mi home έφυγε. Δεν ξέρω τι συνέβη, αλλά ήθελα απλως να τ αναφερω
  • Να'σαι καλά. Χαίρομαι που σου αρέσουν τα resources που ετοιμασα.
    Μάλλον κάποιο custom watch face θα κόλλησε - δε νομίζω να φταίνε τα resources. Αφού διορθώθηκε, όλα καλά! Σωστά έπραξες και το ανέφερες, μήπως συμβεί και σε κάποιον άλλο και δεν ξέρει τι να κάνει!