Διαφήμιση

Xiaomi Redmi Note 7

    Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

    • Xiaomi Redmi Note 7

      Οπως χαθηκε ετσι βγηκε μονο του μετα απο restart.Τι να πω....Παντως(μετα απο την αλλαγη που εκανα απο το 4 που επρεπε να το κρατησω & αυτο)μετα απο 4 μηνες περιπου ειμαι ευχαρ/νος επειδη ειμαι απλος χρηστης και ξερω την εταιρια(και & την κοινοτητα σας που επαιξε & αυτο τον ρολο του απλα βιαστηκα να το παρω & ενω το ηθελα στο μπλε χρωμα(ειχα παρει & δυο θηκες προκαταβολικα τρομαρα μου)τελικα το πηρα μαυρο γιατι ηταν ετοιμ/το ενω ολοι οι αλλοι μου ελεγαν αναμονη απο βδομαδα μεχρι μηνα και εδω για να αλλαξω λιγο το θεμα εμεις απο επαρχια(Βεροια)εχουμε αρκετα θεματα απο το κιν το ιδιο(δηλαδη στο τηλ σε λενε Global version & οταν δεν ειναι ειναι αργα) μεχρι τα αξεσουαρ.Θελεις ενα Temperes Glass η θηκη που κανουν 10Ε εκαστος & τα μεταφορικα ειναι 8Ε οποτε τα λεφτα που δινουμε σε αυτες τις εταιριες σε λιγο διαστημα ειναι ΕΝΑ ΑΚΟΜΑ ΚΙΝ........
    • Χμμμμ.....δεν είμαι σίγουρος εάν κατάλαβα καλά αλλά μάλλον το ποστ σου είναι απάντηση σε κάποιο άλλο παιδί και κατά λάθος έγινε ξεχωριστό θέμα ? :)