Διαφήμιση

Απορια XTRV/EU

    Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

    • Απορια XTRV/EU

      Μιας και η eu 9,7,11 βγηκε και περιμενωντας να βγει και η xtrv εχω μια απορια.εψαξα στο site αλλα τα αρθρα που βρηκα ειναι καπως πιο παλια πχ 2017 με τελευταιθα ποστ το 2018 περιπου και για παλιοτερες εκδοσεις πχ miui 9 android 7 & 8...μπορει να πει καποιος τι διαφορες εχουν οι eu με xtrv αλλα σε επιπεδο Miui 10 και android 9?τις βασικες τους.

      εχω δοκιμασει σχεδον ολες τις Miui πχ miroom mi globe revoluton os miui pro...μονο στην τελευταια βρηκα μεγαλες αλλες απο την eu. οποτε σε τι διαφερει η δικια μας η ελληνικη απο ολες τιςε αλλες εκει εξω περα απο τη μεταφραση?

      Ευχαριστω πολυ την κοινοτητα και ολα τα παιδια που καθε βδομαδα σταθερα δινουν μια απο τις πιο σταθερες rom και ημαστε παντα ενημερωμενοι.τελεια δουλεια ευχαριστουμε !!!!!!
    • Ουσιαστικά είναι σχεδόν ίδιες ROM, αλλά ανάλογα την συσκευή κάνουμε και μερικές διαφοροποιήσεις όπως για παράδειγμα στο 3-way Reboot - στο fingerprint Sensor που βάζουμε το κανονικό που πρέπει να έχει η συσκευή και όχι το γενικό που βάζει το xiaomi.eu σε όλες τις συσκευές, μερικά tweaks στο Ramdisk των συσκευών και στο Build Prop ανά περίπτωση ώστε να βελτιώσει την αυτονομία και την ομαλότητα στην διαχείριση, την αποθήκευση του Magisk και το Dolby στον εσωτερικό χώρο της συσκευής για όσους θέλουν να τα εγκαταστήσουν σε δεύτερο χρόνο και μερικές τροποποιήσεις στο UI της MIUI που έχουν περισσότερο τον χαρακτήρα της αισθητικής παρέμβασης.

      Φυσικά από εκεί και πέρα σε όσες συσκευές είναι εφικτό, η παροχή του AROMA Installer (ARΩMA ROM) που σου δίνει την δυνατότητα των επιλογών και της παραμετροποίησης της εγκατάστασης της ROM.

      To μεγαλύτερο πλεονέκτημα που έχουν οι Ελληνικές XTRV ROM για εμένα, είναι η υποστήριξή της από όλους εμάς που ανήκουμε στην ομάδα Developing και στους συντονιστές, αλλά και από τα πολλά έμπειρα μέλη μας. ;)
      Γίνε και εσύ εύκολα V.I.P μέλος !



      ή επέλεξε να κάνεις μία δωρεά
      Δωρεά προς την κοινότητα (Donation)
    • Ο/H MIUI_ART έγραψε:



      To μεγαλύτερο πλεονέκτημα που έχουν οι Ελληνικές XTRV ROM για εμένα, είναι η υποστήριξή της από όλους εμάς που ανήκουμε στην ομάδα Developing και στους συντονιστές, αλλά και από τα πολλά έμπειρα μέλη μας.
      Αυτή είναι η ουσία και η λεπτομέρεια που κάνει την μεγάλη διαφορά!

      Πιάνω τον εαυτό μου, λόγω ανυπομονησίας και περιέργειας, κάποιες Παρασκευές να βάζω την eu.
      Όμως πάντα Σάββατο απόγευμα το τηλέφωνο φοράει XTRV!
    • Διαφήμιση
    • ευχαριστω πολυ .κατατοπιστικο.μου λυθηκε η απορια

      αυτο που μπορω να παω με μεγαλη βεβαιοτητα η xtrv παιζει να ειναι η καλυτερη και πιο σταθερη miui εκει εξω χωρις να λεω υπερβολες.οπως ειπα εχω δοκιμασει παμπολες και παντα γυρναω εδω