Διαφήμιση

συγχρονισμός επαφων από το MS Outlook με το Pocophone F1

    Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

    • συγχρονισμός επαφων από το MS Outlook με το Pocophone F1

      Την καλησπέρα μου παιδιά.
      Πολύ νέος στο forum, έψαξα να βρω πληροφορίες για να συγχρονίσω τις επαφές μου από το MS Outlook με το νέο μου Pocophone F1, αλλά δεν τα κατάφερα.
      Αν υπάρχει σαν θέμα, δώστε μου ένα link.
      Αν όχι, οποιαδήποτε συμβουλή είναι καλοδεχούμενη.
    • Κάνε το μέσω Google Account.
      Εξαγωγή από Outlook σε αρχείο, εισαγωγή σε Google και πέρασμα στο poco.

      Transfer contacts between Outlook and Google Gmail - Outlook

      Μήπως γίνεται και κατευθείαν εισαγωγή από το αρχείο του Outlook στο poco δεν ξερω
    • Σε ευχαριστώ για την απάντηση, αλλά δεν θέλω να κάνω μία φορά εισαγωγή επαφών.
      Χρειάζομαι να κάνω τακτικά συγχρονισμό επαφών από το Outlook του office 2019 και μάλιστα αμφίδρομο, ώστε όσες αλλαγές προσθήκες/γίνονται είτε στο κινητό, είτε στο Outlook να συγχρονίζονται στους ανάλογους φακέλους.

      Συνήθως η κάθε εταιρεία κινητών,παρέχει ένα πρόγραμμα για αυτό το σκοπό - είτε μόνο για αυτή τη δουλειά, είτε σαν μέρος μιας σουίτας εφαρμογών.
      Θα βρω κάτι ανάλογο για την Xiaomi?
    • Διαφήμιση
    • Ναι. Ονομάζεται Xiaomi pc Suite.
      Δεν υποστηρίζεται πια, εδώ και καιρό.
      Έχει βγει βέβαια η beta δεύτερη έκδοση της.
      Ψάξε στο φόρουμ για link.
      Download Mi PC Suite 3.2.1.3111 Latest Version for Windows
    • Σε ευχαριστώ για την απάντηση.

      Κατέβασα την τελευταία έκδοση Xiaomi_PC_Suite_3.2.1.3111, εγκαταστάθηκε στο laptop μου (Windows 10 pro), σύνδεσα το Pocophone F1 και μου δίνει το μήνυμα: You need to update your device to use Mi PC Suite. Update your device before connecting


      Σαν μη ειδικός ακόμα στα Xiaomi, νομίζω ότι έχω την τελευταία επίσημη έκδοση του λειτουργικού του - πρόσφατα μάλιστα με ενημέρωσε ότι υπάρχει νέα έκδοση και έκανα την αναβάθμιση. Επομένως τι αναβάθμιση μου ζητά το Xiaomi pc Suite?


      Έχω βέβαια την αίσθηση ότι μου ζητά κάτι διαφορετικό - ίσως να αντικαταστήσω το default Android λειτουργικό μου, με κάποια ειδική έκδοση της Xiaomi.

      Δεν έχω βρει το χρόνο να το ψάξω, υποθέτω ότι ίσως αξίζει τον κόπο να το κάνω μέσα στο καλοκαίρι, σε αυτή τη φάση όμως καίγομαι να βρω το τρόπο να κάνω τακτικά συγχρονισμό επαφών από το Outlook του office 2019 και μάλιστα αμφίδρομο, αφού αυτό είναι κάτι που μου χρειάζεται στη δουλειά μου.

      Κάθε πρόταση και βοήθεια, είναι καλοδεχούμενη. :)
    • συγχρονισμός επαφων από το MS Outlook με το Pocophone F1

      Υπήρχε κάποτε εφαρμογή για συγχρονισμό outlook και google contacts, αν θυμάμαι καλά λεγόταν Go Contact sync Mod.
      Google λογαριασμό έχεις συνδεδεμένο στο τηλέφωνο οπότε κάντο λίγο μέσω Λαμίας.


      Στάλθηκε από το Pixel 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    • συγχρονισμός επαφων από το MS Outlook με το Pocophone F1

      Μια λυση υπαρχει: My Phone Explorer.
      Κατεβασε την εφαρμογη στον υπολογιστη και την app στο κινητο.

      Συγχρονιζει επαφες, ημερολογιο, σημειωσεις, εργασιες

      Στάλθηκε από RN3P
    • Διαφήμιση