Διαφήμιση

Mi Band 4

    Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

    • Ο/H geozn8 έγραψε:

      Ο/H horrendous έγραψε:

      Ίσως δεν το εξήγησα καλά εγώ...
      Αυτό το στιγμιαίο χάσιμο της σύνδεσης Bluetooth αναρωτιέμαι αν είναι φυσιολογικό.
      Ναι βρε φίλε φυσιολογικό είναι αφού περνάει 2 διαφορετικά αρχεία ισχύει ότι σου είπα και από πάνω θέλει 2-3 δευτερόλεπτα μέχρι να φορτώσει και το 2ερο αρχείο.!!
      :thumbup:
    • Εγώ έχω δύο θέματα. Ένα με τον καιρό που δεν αλλάζει τοποθεσία όπως μετακινούμαι στην διάρκεια της μέρας ,εκτός αν μπω στην εφαρμογή και αναγκάσω το τηλέφωνο να βρει την νέα τοποθεσία.

      Το δεύτερο είναι πως δεν σταματά να στέλνει ειδοποιήσεις σε emails παρόλο που έχω απενεργοποιήσει τις ειδοποιήσεις από την mifit. Του notify είναι έτσι κι αλλιώς απενεργοποιημένες. ...

      Στάλθηκε από το Mi A1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    • Καλησπέρα σε όλους.

      Μόλις πήρα το band 4. το έχω συνδέσει κανονικά με την Ελληνική εφαρμογή ( έκανε σχετικά update), λαμβάνω ειδοποιήσεις, άλλα δεν καταγράφει βήματα, καρδιακό παλμό Και δεν ανάβει όταν σηκώνεις τον καρπό.Οι ρυθμίσεις είναι οκ από την εφαρμογή. Έβαλα και την έκδοση από το play store, αλλά τα ίδια.
      Γνωρίζεται κάτι γι αυτό;
      Ευχαριστώ :)
    • Διαφήμιση
    • Μάλλον για ελαττωματικό μου μοιάζει... Φίλε savvakos αν είναι από την εδώ αντιπροσωπεία πήγαινε το πίσω για έλεγχο και αντικατάσταση.
      @ geozn8 είσαι άρχοντας, έκανα όλα τα βήματα που έγραψες και τώρα ο καιρός είναι οκ. Ήθελε την επαναφορά του, μπορεί να είχε θέμα με τόσα φλασαρίσματα... Σε ευχαριστώ πολύ

      Στάλθηκε από το Redmi 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    • Ο/H sgatz έγραψε:

      @ geozn8 είσαι άρχοντας, έκανα όλα τα βήματα που έγραψες και τώρα ο καιρός είναι οκ. Ήθελε την επαναφορά του, μπορεί να είχε θέμα με τόσα φλασαρίσματα... Σε ευχαριστώ πολύ
      Ωραίος ο παίχτης αφού βρήκαμε λύση μια χαρά τότε σούπερ!! :thumbup:

      Φίλε @Savvakos δεν μας τα λες καλά γιατί αυτά που κάνει κουλά είναι και μάλλον για ελαττωματικό πάει αν και δώσε του μια ευκαιρία βάλε oritzinal mifit από play store άστο να κάνει μόνο του της μαμά αναβαθμίσεις κλπ και αφού τελειώσουν καντου και μέσα από το ίδιο το μενού του Band στα περισσότερα μια επαναφορά εργοστασιακών μπας και στρώσει.. Αν ακόμη δεν σου μετράει βήματα και από κάτω δεν βλέπεις το πράσινο φως για να σου μετρήσει καρδιακούς παλμούς επιστροφή άμεσα στο μαγαζί.. :/ Πες μας αν θες από που το πήρες? :whistling:
      Η ζωή είναι ωραία αρκεί να ξέρεις να την ζεις με εκείνον που σε αγάπησε και θυσιάστηκε για εσένα στην θέση την δικιά σου...


      Xiaomi Redmi note 12 Pro :thumbsup: s21u Γιώργος






    • Ο/H geozn8 έγραψε:

      Ο/H sgatz έγραψε:

      @ geozn8 είσαι άρχοντας, έκανα όλα τα βήματα που έγραψες και τώρα ο καιρός είναι οκ. Ήθελε την επαναφορά του, μπορεί να είχε θέμα με τόσα φλασαρίσματα... Σε ευχαριστώ πολύ
      Ωραίος ο παίχτης αφού βρήκαμε λύση μια χαρά τότε σούπερ!! :thumbup:
      Φίλε @Savvakos δεν μας τα λες καλά γιατί αυτά που κάνει κουλά είναι και μάλλον για ελαττωματικό πάει αν και δώσε του μια ευκαιρία βάλε oritzinal mifit από play store άστο να κάνει μόνο του της μαμά αναβαθμίσεις κλπ και αφού τελειώσουν καντου και μέσα από το ίδιο το μενού του Band στα περισσότερα μια επαναφορά εργοστασιακών μπας και στρώσει.. Αν ακόμη δεν σου μετράει βήματα και από κάτω δεν βλέπεις το πράσινο φως για να σου μετρήσει καρδιακούς παλμούς επιστροφή άμεσα στο μαγαζί.. :/ Πες μας αν θες από που το πήρες? :whistling:
      Έχω βάλει το original, και δεν μετράει ακόμα. Το πράσινο φως ανάβει αλλά διαρκεί αρκετή ώρα η μέτρηση και μετά δεν βγάζει αποτέλεσμα. Όταν πέρασα το original mifit δεν έκανε κάποιο update.
      Δεν ξέρω τι άλλο κάνω. Το πήρα από το youhou.gr Και factory reset έκανα, αλλά τίποτα.
    • Τότε πιθανότατα ελαττωματικό, μίλα με το κατάστημα για αντικατάσταση

      Στάλθηκε από το Redmi 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    • Διαφήμιση
    • Καλημέρα. Καταρχάς στην παρούσα φάση το Notify and fitness σβήσε το από το κινητό σου εντελώς αν δεν το έχεις κάνει και όταν πας στο μαγαζί μην τους πεις για ρομ res notify κλπ μόνο το original mi fit κρατάς και πας για αντικατάσταση δυστυχώς :/
      Η ζωή είναι ωραία αρκεί να ξέρεις να την ζεις με εκείνον που σε αγάπησε και θυσιάστηκε για εσένα στην θέση την δικιά σου...


      Xiaomi Redmi note 12 Pro :thumbsup: s21u Γιώργος






    • Καλημερα , επειδη θελω να αγορασω το mi band 4 αλλα το βασικο μου κινητο ειναι ενα lg g6 , θα ηθελα να ρωτησω αν παιζει να υπαρχουνε τιποτα ασυμβατοτητες οσων αφορα την συνδεση και την μεταφορα των δεδομενων απο το band στο κινητο !
      Ευχαριστω !
    • Ο/H theodor77 έγραψε:

      Καλημερα , επειδη θελω να αγορασω το mi band 4 αλλα το βασικο μου κινητο ειναι ενα lg g6 , θα ηθελα να ρωτησω αν παιζει να υπαρχουνε τιποτα ασυμβατοτητες οσων αφορα την συνδεση και την μεταφορα των δεδομενων απο το band στο κινητο !
      Ευχαριστω !
      Καλησπέρα φίλε μου! Καμία απολύτως ασυμβατότητα δεν θα υπάρχει. Το μόνο που απαιτεί το mi band 4 (και όλα τα προηγούμενα μοντέλα) είναι να κατεβάσεις την εφαρμογή "Mi Fit" από το Play Store (ή την ελληνική έκδοση από εδώ) και να το συνδέσεις στο κινητό σου με bluetooth. :)
    • Καλημέρα, αυτά τα κενά μεταξύ των Ελληνικών χαρακτήρων, υπάρχει περίπτωση να φύγουν?
      Global version, mi fit από το play store, δεν έχω πειράξει τίποτα.
      Συσκευή στην Αγγλική γλώσσα, region Ελλάδα στο mi fit, γλώσσα Αγγλικά.

      Ευχαριστώ,
      Δεν διεκδικώ το αλάθητο.
      Είναι καπαρωμένο από άλλους.
    • Διαφήμιση
    • Χρησιμοποίησε το Notify & Fitness για να εγκαταστήσεις το τροποποιημένο font που δίνω στο 2ο ποστ του νήματος της ελληνικής μετάφρασης. Μην ξεχάσεις να το αποσυμπιέσεις πρώτα!