Διαφήμιση

Mi Band 4

    Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

    • Ο/H nikolasgrg έγραψε:

      Καλησπέρα!!
      Εδώ και αρκετό καιρό αντιμετωπίζω το εξής πρόβλημα: Όταν βγαίνω για περπάτημα/τρέξιμο/ποδήλατο, το mi band 4 αποσυνδέεται και πρέπει να το ξανά συνδέσω χειροκίνητα στην εφαρμογή για να συνεχίσει να μετράει βήματα κ.α. Μάλιστα μέχρι προχθές δεν μου μετρούσε και σφυγμούς κατά τη διάρκεια της άσκησης αλλά για κάποιο λόγο έστρωσε τώρα. Το έχω κάνει και reset αλλά το πρόβλημα παραμένει. Σήμερα για παράδειγμα μέσα σε 1 ώρα αποσυνδέθηκε 3-4 φορές. Σε iphone το έχω συνδεδεμένο με το τελευταίο iOS. Υπάρχει κάποια λύση ή να το στείλω πίσω;
      Με το σφυγμούς το έχω παρατηρήσει και εγώ ότι κατά την διάρκεια του τρεξίματος δεν μπορεί να μετρήσει. Παλαιότερα δεν είχα κάποιο πρόβλημα.

      Όσο για τις αποσυνδέσεις δεν έχω αντιμετωπίσει. Βέβαια αναφέρομαι για android συσκευή.

      Τέλος για το πρόβλημα σου θα σου πρότεινα και μία επανεγκατάσταση του Mi fit.
    • Έχει έρθει καινούρια ενημέρωση V1.0.9.70 την έχει κάνει κανένας;
      ΥΓ. Λίγο που έψαξα στο ίντερνετ είναι για bugs που είχε στο ios16. Για Android δε νομίζω να αλλάζει κάτι.