Διαφήμιση

Mi 9 se nfc

>> ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ <<

Έγινε η διανομή της νέας XTRV-9.7.18/19 ROM για 34 συσκευές.

Αύριο θα σας παραδώσουμε και την πρώτη ROM για το Mi 9T (Davinci)

Τα VIP μέλη μας έχουν λάβει και το mail με τις ROM.

Για τα απλά μέλη μας η αναβάθμιση μέσω OTA θα γίνει διαθέσιμη μετά από 12-24 ώρες αργότερα....

>> Ευχαριστούμε για την υποστήριξή σας <<
    *** Xiaomi Miui Hellas Team ***

• Καλησπέρα έχω mi 9 se και πάω να κάνω ανέπαφη πληρωμή μέσω της εθνικής i-bank pay και δεν το αναγνωρίζει έχω την global ROM όταν μπαίνω στις ρυθμίσεις του NFC εκεί που λέει πατήστε και πληρώστε δεν μου εμφανίζει την εφαρμογή i-bank pay δοκίμασα να βάλω κάποια άλλη εφαρμογή icard μου εμφανίζει την εφαρμογή αλλά δεν με αφήνει η εφαρμογή να ανοίξω την κάρτα μου γνωρίζει κάποιος κάποια άλλη εφαρμογή ή πώς μπορώ να φτιάξω το i-bank pay;
    • Διαφήμιση
      Διαφήμιση
    • Καλησπέρα. Η εθνική και συγκεκριμένα η εφαρμογή I bank pay δεν υποστηρίζει ανέπαφες πληρωμές με NFC έχει δικό της τρόπο με Bluetooth και qr code και αυτά με προϋποθέσεις. Την I card δεν την έχω δοκιμάσει. Εγώ δουλεύω την alpha Bank το alpha wallet

Στάλθηκε από το MI 8 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    • Και εγώ το ίδιο προβλήμα έχω.ξερεις καμία άλλη εφαρμογή που να μπορούμε να πληρώσουμε με nbg? Η πώς μπορώ να κάνω την εφαρμογή ibang pay να δουλεύει;
    • Αφού δεν προσφέρει η εφαρμογή αυτήν την δυνατότητα βρε, πως να την κάνεις να δουλέψει. Η εθνική δουλεύει μόνο με Bluetooth και QR code και πρέπει ο άλλος να έχει μηχάνημα που τα υποστηρίζει δηλαδή i bank pay spot κάπως έτσι.... Το NFC στην εθνική δεν υπάρχει.....
      Αν καίγεσαι να πληρώνεις με κάρτα εθνικής υπάρχουν εφαρμογές τύπου I card. Αλλά στην θέση σου θα άνοιγα λογαριασμό αν δεν έχεις στην τράπεζα που έχει ανέπαφες πληρωμές όπως alpha και Πειραιώς ....
    • Διαφήμιση