Διαφήμιση

Mi 9 se nfc

    Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

      • Καλησπέρα έχω mi 9 se και πάω να κάνω ανέπαφη πληρωμή μέσω της εθνικής i-bank pay και δεν το αναγνωρίζει έχω την global ROM όταν μπαίνω στις ρυθμίσεις του NFC εκεί που λέει πατήστε και πληρώστε δεν μου εμφανίζει την εφαρμογή i-bank pay δοκίμασα να βάλω κάποια άλλη εφαρμογή icard μου εμφανίζει την εφαρμογή αλλά δεν με αφήνει η εφαρμογή να ανοίξω την κάρτα μου γνωρίζει κάποιος κάποια άλλη εφαρμογή ή πώς μπορώ να φτιάξω το i-bank pay;
    • Καλησπέρα. Η εθνική και συγκεκριμένα η εφαρμογή I bank pay δεν υποστηρίζει ανέπαφες πληρωμές με NFC έχει δικό της τρόπο με Bluetooth και qr code και αυτά με προϋποθέσεις. Την I card δεν την έχω δοκιμάσει. Εγώ δουλεύω την alpha Bank το alpha wallet

      Στάλθηκε από το MI 8 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    • Και εγώ το ίδιο προβλήμα έχω.ξερεις καμία άλλη εφαρμογή που να μπορούμε να πληρώσουμε με nbg? Η πώς μπορώ να κάνω την εφαρμογή ibang pay να δουλεύει;
    • Διαφήμιση
    • Αφού δεν προσφέρει η εφαρμογή αυτήν την δυνατότητα βρε, πως να την κάνεις να δουλέψει. Η εθνική δουλεύει μόνο με Bluetooth και QR code και πρέπει ο άλλος να έχει μηχάνημα που τα υποστηρίζει δηλαδή i bank pay spot κάπως έτσι.... Το NFC στην εθνική δεν υπάρχει.....
      Αν καίγεσαι να πληρώνεις με κάρτα εθνικής υπάρχουν εφαρμογές τύπου I card. Αλλά στην θέση σου θα άνοιγα λογαριασμό αν δεν έχεις στην τράπεζα που έχει ανέπαφες πληρωμές όπως alpha και Πειραιώς ....