Διαφήμιση

Mi 9 Τ

    Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

    • Μπορείτε να με βοηθήσετε να καταλάβω κάτι. Ποια είναι η διαφορά της global rom από την eu rom. Σας επισυνάπτω τις πληροφορίες του τηλεφώνου μου. Από ότι βλέπω η τελαυταία global stable rom είναι η V10.3.11.0.PFJMIXM ενώ αυτή που έχω εγώ είναι η τελαυταία EEA Stable ROM.
      Images
      • Screenshot_2019-10-16-13-17-57-110_com.android.settings.png

        197,41 kB, 1.080×2.340, viewed 101 times
    • Διαφήμιση
    • Ότι κινητό έρχεται για την Ευρωπαϊκή αγορά κανονικά έχει την EU εάν έχει την απλή global σημαίνει ότι το κινητό προορίζεται για χώρες εκτός Ευρωπαϊκής Ένωσης

      Στάλθηκε από το Mi 9T Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    • Πάντως λειτουργικά δεν υπάρχουν διάφορες για νομικά ζητήματα η όλη ιστορία

      Στάλθηκε από το Mi 9T Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    • Υπάρχει κάποιος τρόπος να δω ποιες εφαρμογές μου καταναλώνουν την περισσότερη μνήμη.

      Στάλθηκε από το Mi 9T μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    • Διαφήμιση
    • Ο/H sotsp έγραψε:

      Υπάρχει κάποιος τρόπος να δω ποιες εφαρμογές μου καταναλώνουν την περισσότερη μνήμη.

      Στάλθηκε από το Mi 9T μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
      εγώ θα σε πω την πιο άχρηστη...είναι το Facebook
      Official Miui Global Beta Tester

      XTreme Rom Version by Greek Team...

      Εκτός αυτού είμαι Έλληνας και υποστήριζω την ελληνική αγορά....
      Τέρμα πλέον από Κίνα...όσο και αν είναι η διαφορά τους...
    • Έχει λίγες μέρες το κινητό τρώει φλασιες.... Κάποιες φορές δεν ανοίγει καθόλου δλδ είναι σε λειτουργία αλλά πατάω να ανοίξει με το power button αλλά δεν κάνει τπτ... Θέλει hard reset για να στρώσει... Επίσης αρκετές το έπιασα να κλειδώνει και να ξεκλειδώνει απλά με το πάτημα το power button.. Δλδ δεν ζητούσε ούτε fingerprint ούτε τον τετραψήφιο... Επίσης 3 με 4 φορές το κινητό ζεματουσε και η μπαταρία είχε δραματική κατανάλωση άρα δούλευε στο τέρμα χωρίς λόγο... Επίσης από κει που έπιανε 7-8 σοτ ξαφνικά έπεσε στα 4-5 σοτ. Να αναφέρω ότι ένα restore πριν 2 μέρες για αυτόν τον λόγο και συνεχίζει αυτά τα παλαβά. Επίσης δεν λειτουργεί καλά το band... Συνέχεια αποσυνδέεται... Το δοκίμασα σε άλλο κινητό και είναι μια χαρά. Δοκίμασα άλλο band στο κινητό μου και κάνει τα ίδια. Τις 2 πρώτες εβδομάδες το κινητό ήταν αψεγάδιαστο... Λοιπόν;;;; τι φάση;;;

      Στάλθηκε από το Mi 9T μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
      ἢ τὰν ἢ ἐπὶ τᾶς

      ἄνδρες γὰρ πόλεις, καὶ οὐ τείχη οὐδὲ νῆες ἀνδρῶν

      Η Μεγαλοσύνη των λαών δεν μετριέται με το στρέμμα. Με της καρδιάς το πύρωμα μετριέται και με το αίμα

      ~~~ ἒσσεται ἦμαρ ~~~
    • Με τι ρομ εισαι??Με global?? Αν ναι περιμενε την 11 δεν θα αργησει. Κ της γυναικας μου τα ιδια κανει. Χτες το βραδυ το φορτισε... Το πρωι ειχε 6%...φουλ drain. Ολο το βραδυ ειχε κολλησει κ καταναλωνε μπαταρια. Επισης black screen κ κολλημα που μονο με hard reset επανερχεται. Αυτο που του εκανα ειναι να του ξαναπερασω ολη την ρομ κ οχι μονο το update. Μεχρι να ερθει η 11....Καποια λαλακια εχουν κανει κ τρωει σκαλωματα ετσι στο ακυρο.
      Mi 11 pro
    • Σήμερα πρώτη φορά μου το έκανε αυτό με την μπαταρία.
      Από το πρωί με πολυ λίγη χρήση μόλις δύο ώρες οθόνης και έφτασε πριν μια ώρα στο 35%.
      Μάλιστα το ένιωσα πιο ζεστό χωρίς να κάνει κάτι ιδιαίτερο.
      Έκανα επανεκκίνηση και ηρέμησε.
      Θα δω πως θα πάει και αύριο αλλά δεν είμαι ευχαριστημένος με το software..
      Πριν δύο μέρες έκανε μόνο του κάποιες αναβαθμίσεις στις εφαρμογέςτης miui και μου έβαλε κάτι άσχετες χωρίς καν να με ρωτησει.
      Φυσικά τις έβγαλα.
      Σημειωτέον έχω την global έκδοση
    • Διαφήμιση