Διαφήμιση

Mi 9 Τ

    Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

    • Ούτε καν...
      Και το polaris με τον 845, πιο ενεργοβορο από τον 855 του mi 9, και μπαταρία στις 3200mAh, παρόμοια του mi 9, κρατάει 5-6 ώρες sot.
      Τα 300€ για το mi 9 είναι ιδανικά...

      Όποιος θέλει περισσότερη αυτονομία πάει για redmi και sd σειράς 6 ή 7 και μπαταρία >4000mAh.
    • Συμφωνώ, απλά σε συνδιασμό για το design και μόνο.Δεν υπάρχει κάτι καλύτερο από το mi9 στο mi9 t pro εκτός του πιο νέου design και μια λίγο πιο βελτιωμένη οθόνη ( όχι κάτι το τρομερό) .Για την μπαταρία μόνο το άνοιξε κλείσε στη selfie φτάνει και περισσεύει.Φυσικα για τιμή μετά από 2 μήνες να πέσει το 64 αρι κοντά στα 360 από Κινα
    • Ο/H amavroudis έγραψε:

      Ούτε καν...
      Και το polaris με τον 845, πιο ενεργοβορο από τον 855 του mi 9, και μπαταρία στις 3200mAh, παρόμοια του mi 9, κρατάει 5-6 ώρες sot.
      Τα 300€ για το mi 9 είναι ιδανικά...

      Όποιος θέλει περισσότερη αυτονομία πάει για redmi και sd σειράς 6 ή 7 και μπαταρία >4000mAh.
      :D Mi 9T καρφωτο και είσαι σίγουρος ότι δεν βλέπει κανεις την φάτσα σου στα ΧΧΧ βίντεο! :mrgreen:
      You may think you can fly - but you better not try
    • Διαφήμιση
    • Μην ξεχνάτε όμως ότι είναι επίσημη σειρά redmi ... Και όχι κάθε αυτού mi σειρα... Από μένα τρώει άκυρο...ούτε Κανά το ντιζάιν με αρέσει...
      Official Miui Global Beta Tester

      XTreme Rom Version by Greek Team...

      Εκτός αυτού είμαι Έλληνας και υποστήριζω την ελληνική αγορά....
      Τέρμα πλέον από Κίνα...όσο και αν είναι η διαφορά τους...
    • Ο/H Octaviastikos έγραψε:

      Από μένα τρώει άκυρο...ούτε Κανά το ντιζάιν με αρέσει...
      Το ντιζαιν είναι σχετικο εγω ας πουμε απεχθάνομαι drop,notch και τα σχετικα. ;)
      Το επόμενο μετα από αυτό ελπιζω να είναι κάποιο με τον ιδιο σχεδιασμό και περιστροφική κάμερα! :thumbsup:
      You may think you can fly - but you better not try
    • Πριν δυο μερες το παρελαβα για την γυναικα μου.... Απιστευτο...το πηρα βεβαια κ σε πολυ καλη τιμη το 128αρι...
      Παω για το pro εγω τωρα....εχει βγει ηδη σε preorder..
      Mi 11 pro
    • Καλημέρα, μετά από 1.5 χρόνο διάλειμμα(πήγα σε s8) επέστρεψα στα xiaomi με το Mi9T. Πολύ καλό κινητό για τα λεφτά του. Δεν έχει τπτ να ζηλέψει από "επώνυμες" μάρκες και θα έλεγα πως αυτές μάλλον θα έπρεπε να ζηλεύουν. Όποιος έχει το αναφερθέν κινητό ας μου αναφέρει ακόμα και σε pm το sot του για σύγκριση μιας και είχα μεγάλη αποχή και δεν ξέρω τα δρώμενα της xiaomi.
      ἢ τὰν ἢ ἐπὶ τᾶς

      ἄνδρες γὰρ πόλεις, καὶ οὐ τείχη οὐδὲ νῆες ἀνδρῶν

      Η Μεγαλοσύνη των λαών δεν μετριέται με το στρέμμα. Με της καρδιάς το πύρωμα μετριέται και με το αίμα

      ~~~ ἒσσεται ἦμαρ ~~~
    • Διαφήμιση
    • Να αναφέρω ότι έπιασα 4G+ με WIND σε σημειο που με το Note 3 δεν είχα ούτε καν 3G :thumbsup:
      You may think you can fly - but you better not try
    • Ο/H Thracia έγραψε:

      Να αναφέρω ότι έπιασα 4G+ με WIND σε σημειο που με το Note 3 δεν είχα ούτε καν 3G :thumbsup:
      Λογικό μιας και το ένα εχει b20 και ο άλλο όχι... Αλλά πιστεύω ότι ήταν τελείως εικονικό το 4G+...Έκανες speedtest;;;; 15mb με πολύ τύχη πιστεύω.... Το ίδιο συνέβη και με φίλο μου... 4G+ έδειχνε, έκανε speedtest 1,5mb..... κλαίνε και οι ρέγγες!
      ἢ τὰν ἢ ἐπὶ τᾶς

      ἄνδρες γὰρ πόλεις, καὶ οὐ τείχη οὐδὲ νῆες ἀνδρῶν

      Η Μεγαλοσύνη των λαών δεν μετριέται με το στρέμμα. Με της καρδιάς το πύρωμα μετριέται και με το αίμα

      ~~~ ἒσσεται ἦμαρ ~~~
    • Κανεις αίτηση για ξεκλείδωμα και μετά περνάς από εδώ την ελληνική ρομ
      Official Miui Global Beta Tester

      XTreme Rom Version by Greek Team...

      Εκτός αυτού είμαι Έλληνας και υποστήριζω την ελληνική αγορά....
      Τέρμα πλέον από Κίνα...όσο και αν είναι η διαφορά τους...
    • Διαφήμιση
    • Αγόρασα την έκδοση 6/128 του Mi9T στα 279 Ευρώ περίπου απο Χονγκ Κονγκ πριν απο λίγες μέρες. Η έκδοση του Mi9T pro δυστηχώς δεν ήταν ακόμα διαθέσιμη (preorder μόνο σε τιμή περίπου 402 Ευρώ για 6/128 έκδοση) αν και απλώς η διαφορά επεξεργαστή 730 vs 855, fast charge 18w vs 27w και sar δεν με πείθουν για τα έξτρα του Pro σε σχέση με την τιμή του.