Διαφήμιση

Xiaomi redmi k20 pro

    Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

    • Γεια χαρά
      Τι παίζει με τις εκδόσεις του συγκεκριμένου κινητού; Υπάρχει κάποια έκδοση που βγαίνει μόνο Κίνα ή μόνο Ευρώπη (γιατί στα κινεζομάγαζα για το mi 9t pro βρίσκω κυρίως την 6/64 και όχι την 8/128); Επίσης το redmi k20 pro γίνεται mi 9t pro αν του αλλάξω τη ρομ ή όχι (στα κινεζομάγαζα το k20 pro είναι πιο φτηνό από το mi 9t pro);
    • Ίδια συσκευή είναι...απλά το ένα είναι REDMI και το άλλο MI .... Επίσης δεν ξέρουμε εάν δουλεύουν ανάποδα η ρομ...
      Official Miui Global Beta Tester

      XTreme Rom Version by Greek Team...

      Εκτός αυτού είμαι Έλληνας και υποστήριζω την ελληνική αγορά....
      Τέρμα πλέον από Κίνα...όσο και αν είναι η διαφορά τους...
    • Διαφήμιση
    • Η είμαι τελικά εγώ πολύ περίεργος η κάτι δεν πάει καλά στον κόσμο γενικά...
      Τόσα νήματα μιλάτε για ένα τηλέφωνο που κυκλοφορεί Ελλάδα και κάποιος φέρνει το κινέζικο και προσπαθεί να το κάνει ελληνικό η έχω χαζέψει?
      Επίσης... Στη Κίνα προφανώς κυκλοφορούν όλες οι εκδόσεις... Προφανώς και όπως έχει ήδη ανακοινωθεί θα έρθει και εδώ κάποια στιγμή η έκδοση 8/128 πάντα σε Mi9t pro...
      Δεν υπάρχει άλλη ονομασία για τον υπόλοιπο κόσμο πλην Κίνας... Όσοι βιάστηκαν και το πήραν από εκεί σαφώς δικαίωμα τους και πρόβλημα τους...
      Τέλος γιατί πολύ γκρίνιαξα σήμερα... Κακώς δεν έχει ανοίξει διαφορετικό νήμα για τη σωστή ονομασία κυκλοφορίας του τηλεφώνου... Κυκλοφορεί πόσες μέρες τώρα επίσημα... Καλή συνέχεια
    • Σωστά άρα σαν REDMI k20 proνα βγει σαν ονομασία όπως λέει
      Official Miui Global Beta Tester

      XTreme Rom Version by Greek Team...

      Εκτός αυτού είμαι Έλληνας και υποστήριζω την ελληνική αγορά....
      Τέρμα πλέον από Κίνα...όσο και αν είναι η διαφορά τους...
    • Ο/H Octaviastikos έγραψε:

      Σωστά άρα σαν REDMI k20 proνα βγει σαν ονομασία όπως λέει
      Όχι... Τα κουτιά λένε για όλο τον κόσμο Mi 9t και Mi 9t pro... Και σε όποιον αρέσει βασικά όπως έχω καταλάβει από την εταιρεία...
      Εμείς βέβαια ως γνήσιοι ελληναρες θα πούμε τις δικές μας ιστορίες για αγρίους και παραμύθια της ζούγκλας...
      Δεν νομίζω να τους ενδιαφέρει η άποψη για το όνομα η το τι πιστεύει κάποιος στην Ελλάδα...
      Οπότε να αλλάξει το όνομα όπως λένε και αναφέρουν τα ελληνικά κουτιά...
    • Διαφήμιση
    • Ο/H akisjes έγραψε:

      Καλημέρα.Δεν καταλαβαίνω τι λες ρε φίλε.Δηλαδη το κουτί γράφει Mi9t και μέσα είναι K20?????
      Όχι και ναι... Για κάποιο λόγο που προφανώς μόνο οι ίδιοι ξέρουν το ίδιο τηλέφωνο έχει ένα όνομα στην Κίνα και άλλο όνομα για τον υπόλοιπο κόσμο...
      Σε όσα αγοράζονται φυσιολογικά στη έκδοση για όλο τον κόσμο, το κουτί γράφει Mi... Το τηλέφωνο γράφει επάνω του Mi και μέσα στο μενού πάλι Mi9t η Mi9t pro γράφει...
      Όποιος βιάστηκε η για τους δικούς του λόγους θέλει κινέζικο τα αντίστοιχα γράφουν Redmi k20...
      Προσωπικά το τηλέφωνο που θα έχω σε δύο μέρες θα γράφει mi και σαν τέτοιο θα του φέρομαι καθώς θα αγοραστεί εδώ Ελλάδα...
    • Το redmi k20 pro υποστηρίζει την B20; δηλαδή ειναι hardware ή software; Ρωτώ για δεύτερη φορά ακριβή απάντηση δεν είχα γιατί το mi9t pro υποστηρίζει B20.
      Mi 11i 8/256
    • Xiaomi redmi k20 pro

      Το K 20 είναι για την αγορά της Κίνας και ΔΕΝ έχει Β20. Οποιαδήποτε ρομ και να περάσεις B20 ΔΕΝ θα έχεις.

      Στάλθηκε από το Mi 9T Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    • Ο/H Costasc4vts1971 έγραψε:

      Ο/H akisjes έγραψε:

      Καλημέρα.Δεν καταλαβαίνω τι λες ρε φίλε.Δηλαδη το κουτί γράφει Mi9t και μέσα είναι K20?????
      Όχι και ναι... Για κάποιο λόγο που προφανώς μόνο οι ίδιοι ξέρουν το ίδιο τηλέφωνο έχει ένα όνομα στην Κίνα και άλλο όνομα για τον υπόλοιπο κόσμο...
      Σε όσα αγοράζονται φυσιολογικά στη έκδοση για όλο τον κόσμο, το κουτί γράφει Mi... Το τηλέφωνο γράφει επάνω του Mi και μέσα στο μενού πάλι Mi9t η Mi9t pro γράφει...
      Όποιος βιάστηκε η για τους δικούς του λόγους θέλει κινέζικο τα αντίστοιχα γράφουν Redmi k20...
      Προσωπικά το τηλέφωνο που θα έχω σε δύο μέρες θα γράφει mi και σαν τέτοιο θα του φέρομαι καθώς θα αγοραστεί εδώ Ελλάδα...
      Δεν καταλαβαίνω την ένσταση σου ,δηλαδή με το mi8 και mi9 που κυκλοφόρησαν σε China version και ,global , version και τα κινεζομαγαζα πούλησαν κινέζικα ως Ευρωπαϊκα το θεωρείς καλύτερο??Εδω είναι ξεκάθαρα τα πράγματα το Κ20 αποκλειστικά για Κίνα Mi9t αποκλειστικά global.Νομιζω ότι τέτοιες ενέργειες πρέπει να τις επικροτουμε και όχι να γκρινιάζουμε

      Στάλθηκε από το MI 9 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    • Διαφήμιση