Διαφήμιση

Αναζήτηση Bluetooth ακουστικό με μικρόφωνο.

>> ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ <<

Έγινε η διανομή της νέας XTRV-9.6.20 ROM για 36 συσκευές.

Τα VIP μέλη μας έχουν λάβει και το mail με τις ROM.

Για τα απλά μέλη μας η αναβάθμιση μέσω OTA θα γίνει διαθέσιμη μετά από 12-24 ώρες αργότερα....

>> Ευχαριστούμε για την υποστήριξή σας <<
    *** Xiaomi Miui Hellas Team ***

• Αναζήτηση Bluetooth ακουστικό με μικρόφωνο.

Καλησπέρα, όπως λέει κ ο τίτλος, ψάχνω ένα ακουστικό bluetooth με μικρόφωνο για τον πατέρα μου το οποίο θέλει να είναι έχει clip και καλώδιο, όπως αυτό το Νόκια ΒΗ 118, και όχι τα κλασικά in-ear . Που πλέον δυστυχώς δεν υπάρχει στην αγορά για να το ξαναπάρει. Τελευταία είχε αγόρασει αυτό το SONY, αλλά βγήκε πατάτα. Έβγαλε 4-5 μήνες αλλά μετά άρχισε τα δικά του (αποσυνδέσεις, η μπαταρία έφευγε αέρας κτλπ). Έχετε να προτείνετε κάποιο αξιόπιστο;

Τώρα για εύρος τιμής θα έλεγα μέχρι 30€.
      Ευχαριστώ εκ των προτέρων
      Συσκευές : Nokia 5110, Nokia 3310, Nokia 3330, Samsung V-200, Sharp GX30, Sony Ericsson W800, Nokia 6600, Nokia N78, Samsung Galaxy Μini 2, Nokia Lumia 920, Xiaomi Mi4, Xiaomi Redmi Note 3 Pro
      Current Device Xiaomi Pocophone f1
    • Διαφήμιση
    • Αναζήτηση Bluetooth ακουστικό με μικρόφωνο.

Όντως τα έχουν καταργήσει τα παλιότερα με μικροφωνο , για δες μήπως τον βολεύει κάτι σαν το mi sport Bluetooth.
      Αυτά έχω εγώ , μικρόφωνο έχουν πάντως.

Στάλθηκε από το Mi A2 Lite μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    • Ευχαριστώ, θα του τα δείξω..
      Ερώτηση έχουν κουμπί επανακλησης ή μόνο - + για την ένταση;;
      Συσκευές : Nokia 5110, Nokia 3310, Nokia 3330, Samsung V-200, Sharp GX30, Sony Ericsson W800, Nokia 6600, Nokia N78, Samsung Galaxy Μini 2, Nokia Lumia 920, Xiaomi Mi4, Xiaomi Redmi Note 3 Pro
      Current Device Xiaomi Pocophone f1
    • Ο/H Alexis1991 έγραψε:

Ευχαριστώ, θα του τα δείξω..
      Ερώτηση έχουν κουμπί επανακλησης ή μόνο - + για την ένταση;;
      Αύξηση/Μείωση έντασης και απενεργοποίηση/ενεργοποιησης

Στάλθηκε από το Mi A2 Lite μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    • Διαφήμιση