Διαφήμιση

Xiaomi Airdots TWS bluetooth 5.0 Earphone Youth Version

    Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

    • Xiaomi Airdots TWS bluetooth 5.0 Earphone Youth Version

      καλημερα στην ομαδα
      ειμαι κάτοχος εδω και δυο ήμερες αυτων των ωραίων ασυρματων ακουστικών
      πρώτες εντυπώσεις μπορώ να πω σε ποιότητα ηχου σε μουσικη ειναι πολυ καλα για τα 35 ευρω που τα πειρα απο κινα
      ειναι λιγο μπελαλίδικα με τα αφής κουμπάκια λίγο αρνητικό αυτό μέχρι να τα συνηθίσεις πραγματικά σε μουσική σε απομονώνουν απο τον έξω κόσμο βεβαια θα ήθελα να έχουν παραπάνω μπάσα αντί αυτού έχει ενισχυμένες μεσαίες και υψηλές συχνότητες καθαρό ήχο και δυνατό
      δεν τα έχω δοκιμάσει ακόμα σε κλήσεις να δω πως τα πάνε τα μικρόφωνα που έχει επάνω και για αυτό θα επανέλθω
      ένα αρνητικό μεχρι στιγμής λόγο οτι οι φίλοι μας η χιαομι έχει μόνο κινεζικη εκδοσή των ακουστικών αυτών το manual στα κινεζικα που εχει μέσα δεν βοηθάει και πολύ για το πως να χειρίζεσαι τα κουμπάκια και πρέπει να ψάχνεις στο ίντερνετ για να βρεις τι γίνεται εγώ για παράδειγμα με μια κίνηση κατάφερα να απομονώσω το ενα ακουστικό απο το αλλο και μετα δεν ξανασυνδεεται σε stereo mode τελικά βρήκα άκρη μέσο youtube θέλουν αρκετή προσοχή μέχρι να τα μάθεις
      θα επανέλθω να πω και για τις κλήσεις για τα μικρόφωνα εάν είναι καλά και τελικά άξιζε η αγορά τους
      @papaflessas :)
    • Διαφήμιση
    • και λοιπόν επανέρχομαι οπως σας ειπα και ποιο πανω και εχω να πω τα εξής οσον άφορα τις κλήσεις σε εξωτερικους χωρους με πολυ θορυβο τα μικρόφωνα είναι τραγικά απο τα ακουστικά παραμορφομενη φωνή και αρκετός θόρυβος στην κλη ση σε ενδιάμεσο θορυβώδες περιβάλλον τα πάνε καλύτερα για κάποιο λόγο κάποιες φόρες ακόμα και μέσα σε σπίτι χωρίς θόρυβο δεν με ακούει καλά ο συνομιλητής μου οχι παντα καποιες φόρες επισης οταν συνδέονται κάποιες φόρες στο κινητό μπορεί να εχουν διαφορετική ένταση στον ήχο και θα πρέπει να τα αποσύνδεσης και να τα ξανα συνδέσεις για να μην εχουν προβλημα πρακτικά για τα 35 ευρω που κάνουν οχι δεν τα προτείνω να τα παρει καποιος εαν η δουλειά του ειναι να κανει πολλες κλήσεις και είναι συνέχεια μέσα στους δρόμους με πολύ βαβούρα να δώσει κάτι παραπάνω και να πάρει τα mi True wireless earphones με κουπονάκι που μπορείς να βρεις στα 60 ευρω απο κινα
      τώρα εάν κάποιος χρήστης τα πάρει για μουσική είναι πολύ καλά και αξίζει τον κόπο άλλα μέχρι εκεί
      @papaflessas :)
    • Ο/H Chila έγραψε:

      μήπως ξέρεις αν γίνετε τα notification sounds να ακούγονται και απ την συσκευή?
      Δεν το έχω ψάξει

      Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
      @papaflessas :)
    • Παιδια καλησπέρα. Νέος κάτοχος των airdots και θέλω να ρωτήσω το εξής. Κανα κολπακι υπάρχει να ακουω ράδιο απο αυτά?? Έχω βάλει ενα jack για να λειτουργεί σαν κεραία, αλλά δεν ακουγεται μουσική. Πηγα ρυθμισεις κτλ αλλά τιποτα πάλι... Τυχαία μια φορά, συνδέθηκε αλλά μετά τίποτα... Καποιο κολπάκι;;
    • Διαφήμιση