Διαφήμιση

Mi A2 Lite Προβλημα με τις εισερχόμενες κλήσεις

    Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

    • Mi A2 Lite Προβλημα με τις εισερχόμενες κλήσεις

      Όταν με καλούν δεν εμφανίζεται η κλήση στην οθόνη ή σε κάποιο υπομενού και δεν μπορώ να απαντήσω. Ξέρει κάποιος ο,τιδήποτε σχετικό?
    • RE: Mi A2 Lite Προβλημα με τις εισερχόμενες κλήσεις

      Ο/H Arios13 έγραψε:

      Όταν με καλούν δεν εμφανίζεται η κλήση στην οθόνη ή σε κάποιο υπομενού και δεν μπορώ να απαντήσω. Ξέρει κάποιος ο,τιδήποτε σχετικό?
      Έχω ίδιο τηλέφωνο , αλλά δεν έχω παρατηρήσει ποτέ , ίδιο πρόβλημα;
      Ποια έκδοση έχεις σε Android ;
      Έχεις δοκιμάσει επαναφορά ρυθμίσεων , αφού πρώτα δημιουργησεις αντίγραφα δεδομένων σου;

      Στάλθηκε από το Mi A2 Lite μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    • Διαφήμιση
    • Ο/H Arios13 έγραψε:

      Android 9. Έχει λειτουργία απόκρυψης κλήσεων?
      Θα πας στη λειτουργία , και μετά ρυθμίσεις , εκεί μπορείς να δημιουργήσεις λίστα με αριθμούς για αποκλεισμό.


      Στάλθηκε από το Mi A2 Lite μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    • Καλημέρα @meletisέχω ακριβώς το ίδιο πρόβλημα με τον @Arios13 έχω φάει τον κόσμο σε όλα τα φόρουμς αλλά δεν βρίσκω την λύση. Έχω κάνει δέκα factory reset αλλά το πρόβλημα παραμένει. 'Οταν με καλούν δεν εμφανίζεται στην οθόνη αλλά μόνο ακούω ήχο και πρέπει να κατεβάζω την μπάρα εργασιών από πάνω για να δω ποιος καλεί, το ίδιο συμβαίνει και όταν είναι κλειδωμένο πρέπει να το ξεκλειδώσω για να δω ποιος καλεί να πατήσω πάνω στο όνομα ή τηλέφωνο που βλέπω και μετά να σύρω με το δάχτυλο προς τα επάνω για να απαντήσω. Έλεος!!!! Νομίζω αυτό εμφανίστηκε μετά από update αλλά δεν είμαι σίγουρος.
      Μπορεί κάποιος να βοηθήσει; το έχει αντιμετωπίσει κάποιος άλλος και το διόρθωσε με κάποιο τρόπο;
    • Ο/H pnskal έγραψε:

      Καλημέρα @meletisέχω ακριβώς το ίδιο πρόβλημα με τον @Arios13 έχω φάει τον κόσμο σε όλα τα φόρουμς αλλά δεν βρίσκω την λύση. Έχω κάνει δέκα factory reset αλλά το πρόβλημα παραμένει. 'Οταν με καλούν δεν εμφανίζεται στην οθόνη αλλά μόνο ακούω ήχο και πρέπει να κατεβάζω την μπάρα εργασιών από πάνω για να δω ποιος καλεί, το ίδιο συμβαίνει και όταν είναι κλειδωμένο πρέπει να το ξεκλειδώσω για να δω ποιος καλεί να πατήσω πάνω στο όνομα ή τηλέφωνο που βλέπω και μετά να σύρω με το δάχτυλο προς τα επάνω για να απαντήσω. Έλεος!!!! Νομίζω αυτό εμφανίστηκε μετά από update αλλά δεν είμαι σίγουρος.
      Μπορεί κάποιος να βοηθήσει; το έχει αντιμετωπίσει κάποιος άλλος και το διόρθωσε με κάποιο τρόπο;
      Καλησπέρα , μου φαίνεται αρκετά παράξενο .
      Εμένα όταν με καλούν εμφανίζει το αριθμό αλλιώς την επαφή εαν την έχω αποθηκευμένη .
      Απο κάτω ακριβώς έχει για απόρριψη και αποδοχη κλήσης .
      Εμένα τώρα έχει το Android 9 με επίπεδο ενημέρωσης 1 Ιουλιου 2019
    • Διαφήμιση