Διαφήμιση

MI Band 3 Οθονη νεκρή για αρκετή ωρα

    Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

    • MI Band 3 Οθονη νεκρή για αρκετή ωρα

      Γειά σε όλους λύσετε μου μια απορία.
      Εχω το mi band 3. Μπαταρία στο 90%.
      Εκανα δουλειές στον κήπο. Μπαίνω σπίτι πατω νσ ανάψει ( εχω απενεργοποίησει να ανάβει αυτόματα )δεν αναβε με τίποτα, το πεδευα 3-4 λεπτα, τσεκαρω νσ δω αν συνχρονιζει, ανοιγω το Bluetooth, συνχρονιζει κανονικά ακομη οθονη μαύρη και ξαφνικα ξανααναβει.
      Τωρα δουλευει κανονικά, τι εγινε εχει κανεις καμμία ιδεα, firmware και mifit ,τα δικα σας και τα τελευταία.

      Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    • Ο/H leotzian έγραψε:

      Γειά σε όλους λύσετε μου μια απορία.
      Εχω το mi band 3. Μπαταρία στο 90%.
      Εκανα δουλειές στον κήπο. Μπαίνω σπίτι πατω νσ ανάψει ( εχω απενεργοποίησει να ανάβει αυτόματα )δεν αναβε με τίποτα, το πεδευα 3-4 λεπτα, τσεκαρω νσ δω αν συνχρονιζει, ανοιγω το Bluetooth, συνχρονιζει κανονικά ακομη οθονη μαύρη και ξαφνικα ξανααναβει.
      Τωρα δουλευει κανονικά, τι εγινε εχει κανεις καμμία ιδεα, firmware και mifit ,τα δικα σας και τα τελευταία.

      Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
      Μπας και είχες μπίχλα στα δαχτυλα? Αμα είναι πολύ λερωμενα τα χέρια δεν πιάνει το κουμπί όπως δεν πιάνει αμα το πατήσεις κρατωντας πετσετα για παράδειγμα.
    • Οχι βέβαια band χέρια πεντακαθαρα...

      Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    • Διαφήμιση